Return to Headlines

High School Quarter 3 Honor Roll

Bismarck High School "A" Honor Roll (Q3)

Grade 12 

Chance Anton, Camrie Bartholomay, Brady Bauman, Erin Becker, Jasmine Boeckel, Carter Bohlken, Alliana Brunelle, Brooke Burgard, Avery Butler, Calie Carlson, Skylar Carufel, Cade Casey, Carter Dahmus, Nicholas Devine, Ava Dosch, Carli Evanson, Braydn Fielding, Juan Flores Vazquez, Ellen Fogarty, Riley Fogarty, Emily Frieze, Gabrielle Gannon, Miranda Gerrity, Lucas Gladue, Aliya Goetzfried, Ashley Goetzfried, Emma Gulleson, Morgan Hartze, Jamie Haug, Fred High, Maia Humble, Joshua Jans, Carter Judah, Emily Just, Cade Kivisto, Sean Korsmo, Brandt Kringlie, Chloe Landsberger, Elsie Marchuk, Mary Matthews, Logan Meier, Lucas Miller, Jamison Nicolson, Josiah Penn, Micah Penn, Johanelly Perez-Mendez, Bryn Pfister, Mandie Picard, Dixie Ramos Caraballo, Edwin Rasidovic, Brady Saylor, Lucas Schell, Zoey Schmit, Taylor Sheldon, Jenna Smith, Gunner Swanson, Mackenzie Swenson, Wilfried Tanefeu, Max Tschosik, Kristen Vranicar, Grace Wagner, Tarin Walker, Evan Weigel, Jacksen Welle, Lucas Wetzel, Callie Wright, Abigail Wuitschick

Grade 11

Cylee Albert, McKenzie Balzer, Isaac Barth, Natalie Becker, Gunnar Berg, Kendall Berg, Jalen Bichler, Alice Brownotter, Tayley Bruer, Chey Camden, Noah Cowley, Sienna Doll, Brock Fettig, Caden Fischer, Faith Fischer, Madelynne Fuchs, Payton Gerving, Sydney Gerving, Logan Gronberg, Mabel Hager, Kaitlyn Hanson, Cole Henke, Kendall Herman, Mia Hinsz, Cameron Hintz, Miyah Holzworth, Isaiah Huus, Dominic Jochim, Madison Kassian, Taylor Kautzman, Isaiah Koch, Cameron Krueger, Markie Kuntz, Abby Lardy, Shelby Leingang-Markham, Madison Marcus, Sophia Maxon, Spencer Meeker, Judson Meschke, Tony Nagel, Warren Naslund, Annika Ness, Madelyn Ouradnik, Ashlee Potter, Kenadi Renner, Calista Rennich, Rebecca Riepl, Sydnie Rudolph, Taylor Schmitcke, Kyler Scott, Carter Sims, Chase Stockert, Emily Stonecipher, Ethan Stotz, Grace Stroh, Mya Tena, Adam Vasichek, Katelyn Vogel, Reece Vorachek, Emily Wahl, Ainsley Westmoreland, Michaela Wynn, Kerrigan Zander

Grade 10

Emerson Ackerman, Olivia Anderson, Jami Bachmeier, Louis-Francois Belanger, Rita Braun, Olivia Butler, Taylor Charbonneau-Wiley, Kaitlynn Christensen, Emily Curren, Aria Dahl, Lauren Erbele, Isabelle Forde, Payton Foster, McBride Franck, Heaven Germain, Katie Greff, Alison Gulleson, Owen Haase, Erica Haberlock, Jake Havelka, Jaxon Hill, Morgan Hoff, Theresa Horning, Mason Huber, Raghavaramananathane Igathinathane, Destini Jacobson, Sydney Klein, Alexis Knopp-Heidt, Brady Korsmo, Peyton Kovash, Eastynn Kurtz, Ty MacDonald, Emily Matzke, Grace McCormick, Hannah McIntyre, Caylee Nelson, Brenden Pfaff, Josh Pfaff, Katelyn Rath, Neely Reichenberger, Jaden Reinicke, Timothy Rice, Megan Richter, Kaden Sayler, Jacey Schmidt, Emmery Schmitz, Tara Schneider, Jessica Schuh, Jayden Sherwin, Zachary Simosko, Matthew Steckler, Alexander Steichen, Ryder Stramer, Gannon Swanson, Marin Traynor, Brooklyn Trolliey, Audrey Vetter, Milla Weigel-Gutsch, Michael Whorley, Teagan Williams, Zechariah Zahn

Grade 9

Miranda Albrecht, Tayla Andersen, Leandro Araujo, Macy Barth, Alexis Beckler, Jersey Berg, Brooke Bondley, Paige Breuer, Reagan Dever, Tavia Eberle, Aidan Ellertson, Katelyn Elrod, Madeline Engel, Aliveya Fink, Cambrie Fischer, Annabelle Fuchs, Addysen Geerdes, Ajaye Gill, Kaydra Griffin, Grace Gross, Clarissa Haas, Quin Hafner, Grace Haider, Sydney Hall, Gabriel Hanson, Tyler Harper, Rylee Heinen, Carson Henke, Aurora Hill, Madison Hopfauf, Jane Hubbard, Audrey Johnson, Emma Johnson, Kaylee Johnson, Morgan Johnson-Colbert, Braxton Just, Dru Kautzman, Alec Keller, Olivia Koch, Ava Krikorian, Alyson Krug, Dawson Lentz, Ty Luetzen, Taryn Malmedal, Kennedy Marcus, Karli McCormick, Jeran McNichols, Jefferson Miller, Nicholas Movchan, Alexis Muehler, TJ Neideffer, Sophia Ness, Kalli Netland, Kyila Olson, Bridger Owens, Kadence Rambur, Zoe Reichenberger, Raegan Rennich, Emily Riepl, Raya Rood, Kavan Rufus, Ryan Russell, Hannah Sarkilahti, Andrew Schadler, Kya Sease, Dalila Sharp, Remi Sorenson, Maren Swenson, Nora Timpe, Bryce Vatnsdal, Jaxon Vorachek, Magdalene Weaver, Bayla Weigel, Lauren Weiler, Liam Weis, Brielle Wrangham, Hayden Zacher, Ethnie Zahn, Mollee Zahn, Syed Noah Zaidi

Bismarck High School "B" Honor Roll (Q3)

Grade 12

Brianna Albrecht, Caitlyn Allery, Isaac R Anderson, Jayson-Lamar Bailey, Katelyn Bartnick, Parker Benz, Abigail Berger, Austin Bitz, McKenzie Blasl, Braxton Bowers, Cole Bradley, Cole Braun, Carys Cartagena, Tristan Carufel, Dakota DeVault, Hannah Deichert, Issac Delamotte, Caleb Dockter, Tucker Eckroth, Tori Eiss, Brayden Erickson, Kailey Everding, Justin Flanagan, Iris Galy Centeno, William Gebhardt, Kiyoko Gerjets, Jakob German, Sara Glass, Lindey Gullickson, Paige Hanson, Brooklyn Heaton, Karsyn Hellman, Logan Hendrickson, Chantal Herr, Broden Hilsendeger, Saige Hoerner, Jaden Hoff, Jackson Hoffman, Quentin Humann, Logan Huston, Kaylee Jackson, Ian Jelsing, Grace Jerome, Braden Job, Shaila Johnson, Robert Jones, Carter Kaufman, Jordan Kellington, Alijah Kieffer, Jamie Kiemele, Jayden Kivisto, Lucas Kivisto, Joie Klein, Tayler Kobs, Moinjama Konneh, Wesley Kostelecky, Reya Kramlich, Caleb Kukowski, Jordan LeBeaux, Alyson Lechler, Tessa Lee, Ryan Leier, Jordyn Leighton, Hailey Leingang-Markham, Macie Lemar, Jamison Lincoln, Patrick Little Dog, Chance Malmedal, Elijah Many Horses, Monique Marquez, Morgan Martel, Serena Martel, Noelle Martin, Abigail McIntyre, Giomar Mendez Reyes, Alexis Miller, Austin Miller, Emmy Miller, Linnette Miner, Jonathan Moritz, Nicholas Mortenson, McKenzie Moser, Morgan Nastrom, Keanna Nation, Riley Nunez, Jalen Oban, Makai Ogoshi, Hunter Perez, Keziah Phillips, Cora Price, Da'nia Robinson, Tyler Sandvig, Logan Schaubert, Caiden Schwehr, Bryce Shelkey, Kylie Silk, Keeley Sperle, Jack Steckler, Megan Summers, Caden Sundvor, Christian Tanefeu, James Tietz, Elizabeth Tkach, Brandon Vetter, Abigail Walby, Joseph Wood, Jayden Zeeb, Delaney Ziegler

Grade 11

Hunter Acker, Luke Ahlgren, Cailey Albert, Hunter Allrich, Ashton K Anderson, Emma Auch, Lauren Basaraba, Kirstyn Bauer, Brook Beauclair, Madisen Becker, Ariana Bender, Treyten Benz, Kellie Berg, Quinn Berg, Brooke Berger, Hunter Bobbe, Kayde Brandt, Gyeneveve Burchinal, Rayleigh Byzewski, Tayla Cain, Alayna Cameron, Darielle Ceynar, Riley Clark, Christian Comas Soto, Carleen Craven, Javan Crawford, Faith Creswell, Chardonnay Cunningham, Caitlyn Daniels, Sergio Dionicio, Lyndie Donner, Destiny Dyk, Treysen Eaglestaff, Myles Eback, Milca Feiner Mena, Brady Feist, Elliot Fried, Luis Galindo, George Gillette, Logan Gillispie, Alison Goodfellow, Scott Gotta, Isaac Goy, Megan Gunderson, Alexandria Hagen, Bailey Hager, Kahlan Hamlin, Peyton Harding, Dawson Hawkinson, Conor Hedges, Maxwell Hein, Gavyn Herfendal, Payten Herring, James Herrington, Kacie Hoffman, Alison Horne, Sonte Houle, Devon Howling Wolf, Roman Huddleson, Jordan Johnson, Noah Johnson, Olivia Johnston, Hailey Jose, Lexa Kieper, Paige Kills Plenty, Maggi Klein, Madison Knudson, Rylie Knudson, Taylor Kostelecky, Kenlynn Kraft, Noah Krick, Jayda Krikorian, Braxton Kroh, Amalee Kuntz, Madeline LeMoine, Nathan Leier, Madeline Macdonald, Gavin Maher, Casen Malo, Ashlin Martin, Gannon McGregor, Hunter Miller, Christopher Mock, Don Modica, Tiereney Monroe, Brayden Moran, Benjamin Nagel, Emma Nagel, Daniel Neibauer, Madeline Neigum, Avery Nelson, Francine Nyinawumwami, Jaxsyn Olson, Virgil Olson, Casey Phillips, Alicen Ponzer, Brody Porsborg, CaSandra Praska, Autumn Rasmussen, Kaylynn Red Tomahawk, Megan Reems, Kaden Renner, Reegan Rukstad, Gracie Ryckman, Nathan Sagsveen, Noah Savageau, Carter Schafer, Preston Schaner, Isaac Schell, Courtney Schumacher, Riley Schumacher, Tyson Schwab, Grace Skorheim, Aissata Soumare, Amy Stringer, Mariah Trangsrud, Keanna Trieu, Lisa Vadnais, Bennett Vatnsdal, Maxwell Vedquam, Kayley Wachter, Marquel Wald, MaKayla Wangen, Madelyn Weis

Grade 10

Bergen Ackerman, Ty Allen, Colleen Anderson, Emma Anderson, Joren Anderson, Aspyn Atman, Julianna Becker, Beau Bitz, Ava Boyer, Kaden Boyer, Chauvin Brenneise, Ethan Buechler, Alexis Burckhard, Anthony Burkel, Nickolas Carlson, Hudson Cowley, Julian Crawford, Camila Dahl, Beyonca Delonais-Baker, Cadance Dillen, Kiarah Enockson, Jacob Falcon, Trystan Fernandez, Adam Fettig, Tayla Fischer, Olivia Folendorf, Maxwell Freitag, Aidan Friedt, Ella Gabel, Darrien Garner, Hayley Gienger, Dontario Goings, Feliciano Gonzalez, Chante Gould, Brennen Griffin, Gunner Guardipee, Ethan Guthmiller, Aimee Hausauer-Johnson, Regan Heaton, Brock Helbling, Brady Helm, Drew Henriksen, Jake Hettinger, Jeremy Hiatt, Taryn Houle, Xander Howard, Kenna Iron Necklace, RyLand Jacob, Cole Jahner, Traiden Kalfell, Jordyn Kemmer, Kaden Krueger, Tristan LaCoe, Lilah Lancaster, Rachel Lang, Christopher Leingang, Dharma Macdonald, Mason Marquart, Gaige Merck, Gage Millar, Elijah Miller, Steven Mitzel, Blaize Morris, Marissa Moser, Reece Nagel, Madison Nastrom, Max Nelson, Peyton Neumiller, Paxtin Nichols, Carlee Nordland, Cadence Obenauer, Tate Olson, Isaac E Peterson, Laci Pfenning, Breanna Price, Sean Purdy, Gavin Rader, Babu Ramadhani, Kyle Red Tomahawk, Ella Reister, Noah Rily, Abbey Rindlisbacher, Taeghan Rittenbach, Nash Roaldson, Gianna Robertson, Nikryn Rochon, Ty Sanders, Maya Sanford, Aiden Schafer, Kaden Schafer, Bailey Schmitt, Hudson Schroeder, Tehya Schweitzer, Carsyn Sebastian, Julia Shaw, Emma Swagger, Samuel Temgoua, Amber Tkach, Juan Tovar Saldana, Madison Wald, Carrington Welk, Halle Wetsch, Nevaeh Wheatley, Christa White, Areyonna Willems, Ethan Wood

Grade 9

Kyra Anderson, Eden Anton, Arie'yauna Archambault, Owen Barth, Irelynd Bartholomay, Jessie Bean, Waylon Beckler, Joseph Bergstad, Jesse Berthiaume, Bridger Bittner, Alexander Brunelle, Brinley Buechler, Emerson Carufel, Bianca Charboneau, Devon Charvat, Colten Clayton, Garen Crouse, Dru Deibert, Djiby Diallo, Lucas Dickerson, Aiden Dietz, Kendra Dockter, Valerie Ebenal, Kaian Enockson, Carson Erickson, Natalie Featherston, Jesse Feist, Makenna Fetzer, Annalyse Flegel, Matthew Flying Horse, Dreyvn Garner, Jack Gebhardt, Sydnee Geiger, Brady Gerrity, Rosella Gomez, Kaleb Gonzalez, Braden Grahl, Hadley Greer, Reagan Grosz, Jessica Guy, Kayden Hanson, Macy Hartze, Carter Henke, Devon Hilsendeger, Parker Hintz, Cylus Hopkins, Eleanore Horning, Srividhya Igathinathane, Nathanael Iron Boulder, Gabriellah Jacob, Tanner Jacobson, Tyrus Jangula, Tyson Jangula, Camryn Janko, Mya Johnson, Kiernan Jorgenson, Leigha Kendall-Margwarth, Jacob Kiefer, Tristan Klein, Tyler Knopp, Dylan Kostelecky, Michael Kramer, Anika Kvien, Levi LaVallie, Kati Landsberger, Baileigh Laundreaux, Emmi Lawson, Lillian LeMoine, Tyler Lee, Courtney Leingang, Preston Lemar, Braden Malo, Domanick Mauch, Garrett McIntyre, Landon McMahen, Nolan Meeker, Kylie Meidinger, Jacob Midkiff, Addison Miller, Brody Miller, Kassidi Monroe, James Nagel, Lilli Neibauer, Aiden Nelson, Zoe Nelson, Remington Nunez, Chaz Ohlsen, Ayden Olson, Kaden Overson, Eric Owens, Evan Parris, Lucas Perez, Kendra Peterson, Mary Peterson, Vanyamin Ponomarev, Hayden Posey, Kaelyn Rau-Grosz, Abby Renner, Logan Reuschlein, Aydan Richardson, Samantha Richardson, Benjamin Richter, Addison Ristow, Nestor Rivera Quintana, John Sackman, Ayah Sadeghi, Gerald Schliep, McKenna Schmitt, Skylar Schmitt, Mason Schmitz, Diamond Shaw, Abigail Silvernagel, Peyton Sims, Cody Snider, Kadia Soumare, Kaylee Stroh, Riley Sundhagen, Gabriella Swagger, Cyd Nina Taga-Amo, Lane Teddick, Messina Ternes, Kylie Thompson, Keeley Thorsness, Keelin Traynor, Izac Turner, Alexis Ude, Tarryn Urlacher, Rayha Urness, Hailey Vanderlinden, Tyler Wahl, Christian Walsh, Logan M Wetzel, Garrett Wick, Amaya Willis, Kayley Wilson, Braden Wolf, Jack Wood, Christopher Yoder

Century High School "A" Honor Roll (Q3)

Grade 12

Adriana Alvarado Muentes, Bridger Anderson, Janessa Anderson, Arianna Backman, Abbey Bahmiller, Nyonnie Barnnie, Ethan Bender, Eleanor Berg, Sage Blickensderfer, Amanda Bosch, Emily Bourgois, Brooklyn Brown, Ian Broxmeyer, Sean Brynjolfson, Brooklyn Buchholz, Jeff Anthony Cabig, Lindsy Dawson, Trinity Dickerson, Autumn Dodd, Shauna Fairbanks, Hattie Fitterer, Julia Fitterer, Rylie Fode, Jacob Francetich, Luke Gasper, Emily Goldade, Jordan Griffin, Breana Hauser, Shaylan Heck, Joseph Heiser, Haley Huber, Thomas Jeske, Mackenzie Johnson, Ryan Keup, Ava Kiemele, Mason Kindel, Alexandra Kindem, Ashton Kinnebrew, Kadin Kisse, Karsten Klein, Megan Klein, Morgan Klimpel, Abigail Kraft, Sydney Lapp, Ella Larson, Andrew Leingang, Riley Lembke, Alexis Levy, Sydney Maier, Maguire Martin, Jillian McCusker, Tariro Musarara, Alexis Nieuwsma, Jacob Nistler, Justin Ormiston, Devan Parrish, Aaron Peterson, Braden Pitcher, Brooklyn Price, Michaela Quaschnick, Jreytan Ricke, Rachel Roehrich, Alexis Sanborn, Noah Schneider, Makiah Schorsch, Kristen Schwengler, Shivani Shrestha, Katherine Silbernagel, Elise Smokey, Madison Spotts, Chase Thorenson, Caitlyn Wahl, Patrick Watson, Libby Weaver, Benjamin Weigum, Jaxon Wetzel, Laykin Wittmier, Julia Wohl, Blaike Zander

Grade 11

Harrison Adams, Samuel Alvarado Muentes, Isaac E Anderson, Jada Anderson, Julia Anderson, Nate Anderson, Eric Bender, Payton Bergman, Zechariah Bitz, Lucas Boustead, Chance Bowlinger, Michael Cantlon, Macie Chase, Sophia Ciavarella, Brody Clarke, Delani Clarke, Jaycie Clarke, Anthony Cleary, Katrina Cysewski, Haley Dahl, Olivia Data, Andrew Delzer, Cora Dienstmann, Hudson Eckart, Parker Ehrman, Mia Fisher, Nicholas Fitterer, Abigail Fletcher, Alek Fosland, Macy Fridgen, Brynn Gaebe, Tava Grey Bull, Rebecca Hart, Alexander Haskins, Logan Haskins, Brayden Hendricks, William Hermanson, Josiah Herr, Trayton Hinderer, Jackson Hoornaert, Griffin House, Carsten Irgens, Sana Kathawala, Drew Kelsch, Payge Kempel, Lillian Kielhack, Mikella Kost, Adam Kuhn, Justin LaFavor, Harley Larson, Brianna Lasher, Barbora Levorova, Joey Lutes, Bethany Magnus, Travis Metzger, Alison Miller, Ashlynn Mitzel, Brooklyn Morris, Brooke Mosbrucker, Carson Motschenbacher, Seth Nelson, Dylan Nosbusch, Casey Odegaard, Reno Ogden, Meghanne Olsen, Erin Palmer, Luke Pengilly, Paige Pengilly, Nicholas Poolman, Claudia Purdon, Anna Rader, Rebecca Reiman, Brooklyn Richter, Oriana Richter, Logan Schoepp, Lucas Schweigert, Cayden Sorge, Hope Stein, Morgan Twardoski, Madelynn Watkins, Sydney Weigel, Izabela Wheeler, Shanley Windish, Nevaeh Wolf, Aurora Zainhofsky

Grade 10

Ava Abryzo, Anders Alm, Kinsley Anderson, Josie Anfinson, Norah Baerlocher, Andrea Baez, Nevaeh Barth, Jewell Berg, Gabriella Bird, Callie Bosch, Brayden Brosz, Hannah Buee, Jin Xi Chen, William Davis, Ashlyn Davison, Rachel Dunlop, Jana Duong, Alexander Edington, Ella Erickson, Alexi Fischer, Haven Fitterer, Adam Friez, Jacob Frisinger, Emily Harris, Rylie Harris, Landon Haugen, Summer Helderop, Hannah Herbel, Leah Herbel, Jack Hilsabeck, Parker Hopfauf, Ava Hruby, Katerina Huck, Ella Johnson, Kate Jones, Srinath Kandooru, Jack Kane, Sameera Kathawala, Annelise Klein, Haley Klesalek, Maya Kubsad, Cameron Lipp, Madison Lively, Samantha Logan, Hailey McEvers, Caylee Michela, Amy Mosbrucker, Deepshikha Nath, Alyssa Olson, Lexis Orn, Nathan Packer, Jada Peterson, Anna Pfliger, Tyson Pitcher, Rylie Pudwill, Jacob Reinbold-Nagel, Terrence Andre San Gabriel, Kyle Scherbenske, Olivia Schmidt, Bridger Sorenson, Mya Steckler, Brynlie Thueson, Ashlyn Triplett, Samuel Tschaekofske, Jaxson Walz, Beckler Wangen, William Ware, Zachary Webb, Mercedes Wolff, Kenna Zins

Grade 9

Evan Anderson, Alivia Bohl, Ingri Celis, Carter Conlon, Jackson Daschendorf, Gabriel Dawson, Maya Doppler, Hannah Dorrheim, Londyn Dschaak, Isabelle Ersland, Sydney Filler, Alivia Frykman, Abigail Glaser, Kennedy Hamilton, Mason Harris, Dawson Herner, Elleanna Herner, Kaden J Hoffman, Noah Hugret, Madison Hunt, Sidney Ihla, Alsere Irakoze, Oliver Jensen, Riley Johnson, Logan Keup, Giselle Kielhack, Abigail Klein, Emma Kolling, Paige Kuehnast, Hailey Lahr, Ryan Landenberger, Grace Larson, Erika Lee, James Lee, Ashlyn Mason, Nikyla Meuchel, Carlee Myerchin, Sophia Nelson, Amber Olsen, Paige Osadchuk, Emma Overbeck, Jayden Palm, Ethan Phillips, Hazel Robinson, Ava Ruscheinsky, Benjamin Satrom, Noah Schettler, Caleb Schillo, Ella Schlinger, Lucas Schoepp, Kale Schommer, Dawson Schon, Maxwell Senechal, Chloe Sorge, Carter Swenson, Kaitlyn Toman, Jordan Tracy, Reese Turner, Maxon Vig, Mikka Webb, Madison Weber, Julia Woeste, Aubree Wood

Century High School "B" Honor Roll (Q3)

Grade 12

Jakob Aadnes, Ashton B Anderson, Jaime Anderson, MaKayla Anderson, Anthony Archambault, Chloe Archambeau, Halle Arndt, Karen Arredondo, Samuel Ashley, Joyce Asongkeng Ngouateu, Dany Asongkeng Tanefeu, Blake Backman, Indra Baeza, Cole Balzer, Javis Bauer, Sophia Beauclair, Ashlynn Birst, Collin Bock, Jacob Boehm, Braden Brown, Brandon Bullinger, Gabriel Christenson, Isaac Christopherson, Benjamin Ciavarella, Maria Ciavarella, Benjamin Cleary, Justice Coleman, Riley Crothers, Thomas Davis, Taylor DeCoteau, Jordyn Dearth, Nola Demars, Alexis Duchsherer, Mathew Eide, Kylynn Erickson, Jacob Ersland, Grace Fehr, Sara Fleck, Sarah Fleming, Monarch Fockler, Noah Fosland, Josiah Frei, Cade Garcia, Samuel Geiger, Stella Gentile, Kara Graeber, Lane Grant, Alyssa Hagerott, Kyle Hanson, Ronald Hapip, Nathan Hardy, Alexis Harstad, Iain Hart, Hunter Harvey, Sophie Hedge, Nicholas Helderop, Ella Helm, Dylan Helten, Annika Hendrickson, Olivia Hertz, Kinley Hetletved, Caden Hight, Austin Horning, Davis Houle, Grace Humann, Bryne Huncovsky, Connor Hyslop, Sadie Irelan, Gunnar Jaeger, George James, Grant Johnson, Jack E Johnson, Rachel Johnson, Halle Johnsrud, Camille Jones, Jocelyn Julson, Paige Keller, Austin Kindsfater, Brayden Klein, Edmund Kraljic, Nathan Krantz, Hannah Kuntz, Logan Lanser, Jordan Lebeau, Preston Lee, Shalae Lindell, CeAnna Lindstrom, Kieffer Long, Ieree Lundin, Mason Maier, Savannah McGrath, Olivia McNichols, Emily Miller, Sophia Mittelsteadt, Mason Moralez, Ethan Morris, Max Mueller, Mykena Mueller, Max Murphy-Schumacher, Paige Murschel, Carly Nelson, Marissa O'Brien, Samantha Pedersen, Emmanuel Peter, Isaac G Peterson, Scott Pfaff, Iver Phillips, Jayda Piatz, Adam Polk, Jayden Pomarleau, Kyla Privratsky, Aidan Quirk, Enyerenit Reinoso, Sierra Roemmich, Quinn Rosten, Gabrielle Rush, Nathan Sabot, Leah Sadler, Alexander Samardzic, Olivia Sande, Jared Sarsten, Kiana Sayler, Noah Francis Schaffner, Jack Schall, Mattie Schatz, Nate Schmit, Saige Schneider, Colton Schulte, Camden Schwarzkopf, Desirae Seedorf, Michael Seibel, Kali Sherman, Dawson Shirley, Ela Smallacombe, Brooke Staigle, Grace Stein, Abigail Surdez, Jaxon Tabert, Shea Theel, Brody Toton, David Vezina, Ben Vollan, Kaitlyn Wald, Jacie Wangler, Dylan Weigel, Tristan Wilson, Malee Wittenberg, Ashley Wohl, Christian Wolf, Bryce Young, Megan Zins, James Zook, Christopher Zorn

Grade 11

Tanaya Aaseth, Zachary Aichele, Rawlin Anderson, Tanner Backman, Chloe Baltrusch, Rebecca Bassingthwaite, Maclain Becker, Jacob Bosley, Jaden Braun, Gracyn Brennan, Alexis Brosh, Peter Cady, Baylee Carlson, Ayden Cermak, Mikaila Chubb, Taylor Cook, Brady Dahl, Codie Darger, Madeliene Dendy, Landen Desjarlais, Seth Dietz, Alivia Ding, William Dobrzelecki, Sarah Dorrheim, Halle Dunlop, Zachery Ehrmantraut, Zachary Erickson, Leighton Fergel, Rhiannon Finstad, Jayda Fischer, Anja Fritz, Kynlee Gardner, Julia Geiger, Kate Gilliss, Austin Glanville, Mason Gurholt, Elizabeth Haakenson, Ian Hamar, Keezhan Hamasoor, Alyssa Hanson, Camryn Harter, Athalia Haughton, Caleb Herr, Jesse Hetletved, Taj Hilden, Chase Hoechst, Megan Hubley, Sulamithe Isimbi, Emerson Jackson, Zachary Jeffers, Riese Jensen, Kumba Johnson, Anika Jones, Georgia Josiah, Johanna Kassian, Autumn Ketterling, Ryan Ketterling, Emma Kilian, Hunter Kocis, Chloe Kraft, Dylan Kraft, Molly Krushevsky, Joseph LaDuke, Tucker Lackner, Wadley Lamy, Noah Lang, Mary Lebeau, Samara Link, Benjamin Mansmith, Michael Anilov Maranan, Alexis Martin, Halle Mattern, Finnegan McMerty, Riley Mertz, Lauren Miller, Ange Missalou Boukandou, Charli Molander, Chastity Morris, Sydney Morrison, Emma Nelson, Morgan Nelson, Marilyn Ngoma, Ava Nickel, Brenden Nissen, Jonathan Nistler, Carter Nosbusch, Phelan O'Brien, Benjamin Ontis, Kade Orstad, Paul Osmond, Isaiah Pajimula, Ryenne Pehl, Carlyssa Pfennig, Alexis Pitkin, Turner Polk, Cody Portra, Hannah Quick, Trevor Ragan, Jacob Renz, Ayrianna Ring, Payton Rodd, Kailey Ronyak, Hope Roy, Emily Russon, Eva Savageau, Aliyah Schaar, Adam Schmidt, Nickoli Schmitcke, Olivia Schuchard, Malorie Shulund, Mariedl Simmons, Carson Skar, Reagan Spomer, Sylvia Tarver, Marshall Taylor, Zachary Taylor, Ethan Thompson, Macie Thomssen, Olivia Tomanek, Irie Townsend, Connor Trahan, Duncan Tufte, Bailey Upgren, Bridger Vetter, Karley Vigness, Aron Vinchattle, EmmaLee Weltz, Ashley Wieland, Shelby Wiest, Max Wild, Jack Woeste, Jacob Wolski, Zachary Woodbury, Brynn Wright

Grade 10

Hunter Ackerman, Olivia Allen, Maggie Anderson, Peyton Arndt, Fernando Arredondo, Reagan Babcock, Dylan Bahm, Amaya Baker, Kyan Barth, Claire Bauman, Arrianna Becker, Jessa Berger, Tyler Birst, Hailee Bitz, Adam Bosch, Zachary Brackin, Regan Braun, Ryan Brynjolfson, Logan Bullinger, Jacob Burckhard, Kaiden Campbell, Nate Canright, Rachel Crouse, Piper Curtiss, Bryce Dahle, Olivia Davis, Kaden DeCoteau, Emerald Dean, Bryce Dodds, Landen Domres, Luke Domres, Anthony Doppler, Joel Edland, Jacob Ehli, Bo Ellenbaum, Brycen Enderle, Tate Erickson, Blake Ersland, Connor Evanson, Kaley Feist, Brody Ferderer, Noah Finstad, Zachary Fitterer, Ella Fleming, Brennen Fode, Aiden Frey, Ella Gilkerson, Alexis Glatt, Geneva Gonzales, Kylie Greenwood, John Gregie, Chance Gries, Jax Gums, Anna Haakenson, Kaylie Halvorson, Hope Hammer, Katie Hardy, Matthew Harris, Adrian Harrison, Carter Heck, Denita Helm, Jackson Hemphill, Annalise Hetland, Elijah Hetletved, Maisy Hinrichs, Brayden Hirning, Kendra Hirschkorn, Kamri Hopfauf, Sheng Huang, Samuel Huseby, Ella Irey, Aliyah Iverson, Kyle Johnson, Jordan Kendall, Ashley Kindem, Bergan Kinnebrew, Tyler Kleinjan, Carter Kraft, Carter Krueger, Jacob Krushevsky, Joshua Kuhn, Monique Kuntz, Morgan Kuntz, Luke Lanser, Avril Lin, Eddie Lin, Brenna Lindell, Christian Luna, Aidan Lund, Regan Lutz, Sarah Makelky, Hunter Marquardt, Emma Martinez, Natalia Martinez, Jaelynn Mason, Elysis Meberg Ewald, Dylan Meyer, Lucas Meyer, Alexis Meyers, Grace Miller, Quessia Missalou, Jenna Mongeon, Cruise Moser, Ava Murdoff, Ceara Murphy, Martina Murphy, Addisyn Nakagawa, Parker Neis, Taryn Nelson, Kaydense Nielsen, Hunter Nieuwsma, Logan Nissley, Aidan Odden, Reianna Ogden, Sid Olmsted, Troy Olson, Brooklynn Oswald, Caitlin Ottmar, Shaelah Pazourek, Sean Pedersen, Evan Pena, Mya Pfenning, Aleah Piatz, Karly Pittman, Mason Polk, Kiana Pollert, Luke Portra, Cole Radenz, Mason Riegel, Hussain Rodhan, Alexander Roehrich, Noah Rose, MJ Ryan, Parker Sagsveen, Taleah Sapin, Sarah Schmidt, Kira Schneider, Taylor Schoneberg, Parker Schwab, Evelyn Sheldon, Jordan Sievert, Jake Smallacombe, Emma Smithers, Hannah Smithers, Cyan Sorenson, Braden Spang, Kasie Spencer, Matthew Splonskowski, Zachary Stair, Briley Steele, Lucas Stettner, Samantha Stordalen, Elydia Symens, Adam Tanner, Evan Tanner, Reece Theel, Mylie Trahan, Tristen Trottier, Elizabeth Turcotte, Brooks Turner, Corrina Ugland, Brayden Underhill, Adam Vigness, Avery Vollmers, Daniel Walker, Austin Walth, Lindsey Watson, Ethan Wayment, Sydney Weaver, Aiden Weigum, Whitney Wild, Intika Williams-Miller, Alli Wilmes, Cameron Wittenberg, Paris Wood, Connor Wrolstad, Rebecca Wyatt, Niklas Youngberg, Beau Zander

Grade 9

Taylor R Aberle, Madelyn Ahrens, Laila Anderson, Ava Arnt, Rigley Astle, Jennifer Ayon, Sophie Balzer, Rylin Beck, Jackson Belisle, Brooklyn Berger, Jaxon Birst, Miles Bishop, Elyse Bock, Bradley Bosch, Rylee Cady, Grant Carlson, Lauryn Caster, Callie Collins, Madison Conner, Cadence Cook, Gavin Dahl, Matsen Delling, Alexa Delzer, Lola Dendy, Daniella Dennis, Mitch Dienstmann, Noah Dobrzelecki, Carter Dodd, Maeve Dunlap, Jordon Ehli-Blocker, Riley Ehrman, Katherine Eide, Spencer Eide, Cadance Fennewald, Veronika Fischer, Braxtyn Fisher, Amira Fleckenstein, Selena Fraguada, Susanna Francetich, Eden Fridley, Ava Fritz, Karree Gabel, Noah Gange, Carley Gentile, Cali Gerhardt, Tucker Gietzen, Ariyat Gilliss, Ethan Glanville, Hunter Goecke, Jackson Guthmiller, Ashlyn Hagerott, Miah Hamar, Brycen Hanson, Hunter Hanson, Jacob Haugen, Kambree Hauglie, Landyn Hauser, Andrew Hendrickson, Elijah Herman, Elijah Herr, Benjamin Herrington, Aden Hicks, Kaden Hillestad-McAdoo, Emersyn Hoechst, Jack Holen, Lincoln Hoornaert, Grant Hubley, Evan Hummel, Micah Hummel, Alenna Jacobson, Christian Jangula, Kevin Jia, Kobey Jia, Victoria Johnson, Vanessa Kaldor, Grant Kane, Aidan Kaufman, Ashley Keller, Brayden Keller, Kaitlyn Kenney, Chloe Kiemele, Alexander Kilian, Kent Kirschmann, Cole Klein, Quinn Kost, Taylor Koster, Kelsen Kudrna, Ethan Kuntz, Benjamin LaDuke, Keaten Lee, Klaire Lias, Sophie Lies, Gavin Lill, Aubrey Lively, Lakeli Lubale, Brooklyn Malard, Matthew Marohl, Serina Marohl, Julia Marquardt, Kaleb Martin, Rivers Martin, Koen Matt, Parker McMerty, Liam Mezger, Kate Miller, Tyler Miller, Avery Mills, Logan Morris, Devan Moser, Molly Motschenbacher, Zander Mueller, Alexander Munson, Grace Naumann, Connor Neis, Alexander Nelson, Kayne Nelson, Sady Nelson, Lucas Nemeth, Drew Nodland, Evan Norman, Ashlyn Nosbusch, McKenna Nosbusch, Hannah Nyhus, Kyler Palczewski, Jakob Peake, Kamryn Pehl, Jared Pitcher, Sydney Pittsley, Sophie Portra, Adan Portscheller, Hayden Ritter, Tyler Rodgers, Dana Rodhan, Kaden Roness, John Roningen, Grace Rosten, Kyler Sabin, Hailey Sandwick, Mikayla Sauer, Everett Schaff, Aubrey Schatz, Breydyn Schlabsz, Grace Schmidt, Lindsey Schroeder, Bennett Schuler, Teah Schulte, Trystin Nicole Schumacher, Elexis Schwede, Kendall Schwengler, Dani Sheehan, Joseph Skalsky, Austin Smith, Navisha Soni, Ajura Spears, Arin Spencer, Kyra Stahl, Rowan Stanley, Connor Straub, Annika Streed, Isabelle Strid, Weiming Sun, Noya Tarique, Quinn Thompson, Madyson Tivis, Cali Tollefson, Jaxon Tomanek, Alyssa Tschida, Michael Twardoski, Molly Two Crow, Hoyt Ubl, Emma Vannett, Ava Vearrier, Aiden Volk, Tyson Ward, JoMarie Watson, Sadie Weigel, Rowan Wheeler, Shianne Wickline, Brynn Wimmers, Kailey Wolding, Bryson Yearsley, Lexie Zorn

Legacy High School "A" Honor Roll (Q3)

Grade 12

Alexis Anderson, Cassidie Anderson, Jaiden Baker, Lilith Balf, Logan Barrett, Maxwell Barrett, Camaryn Beasley, Elsie Berger, Anna Bernhardt, Jacob Betz, Abigail Booth, Gabrielle Borth, Aunika Bosch, Daisie Brintnell, Kyrston Campbell, Acacia Collado, Paige Davis, Brenna Dick, Izaak Eckes, Izabella Edvall, Arianna Even, Hailey Jo Feigert, Lauren Feist, Joseph Fettig, Ketina Francois, Allyson Geiger, Kyle Giudice, Whitney Gross, Jadyn Guidinger, Ashley Guthmiller, Leah Haman, Brandon Harmon, Kadence Hart, Ty Hartl, Rachel Herr, Tanner Hofer, Kaden A Hoffman, Lyric Hoffman, Saralyn Huber, Autym Humann, Matthew Jensen, Jack Q Johnson, Kennedy Johnson, Kollin Jones, Elena Keller, Leah Kelsch, Nicholas Kjos, Gabriella Klein, Saige Klipfel, Sierra Knoll, Zoe Kyes, Joshua Lakoduk-Ernst, Thomas Landsberger, Gabrielle Langer, Sierra Lindstrom, Abigail Marthaller, Brett Martin, Jasmin Martinez, Nickolas Mathern, Maison McDowall, Morgan McDowall, Ashlee McPherson, Aspyn Mees, Aubree Melchior, Kristin Ness, Kylie Paczkowski, Benjamin Patton, Alexis Peacock, Kaylee Pinks, Zoe Prince, Adriana Rasidovic, Caden Redinger, Micah Schlittenhardt, Theodore Seidel, Skyler Skees, Liberty Smith, Tiffany Sonnenberg, Maggie Sorensen, Katrina Steele, Faith Stelter, Hannah Stymeist, Corby Svihovec, Hannah Swenson, Isabella Ternes, Allison Thomsen, Emma Vetter, X'Avier Vincent, Paighton Volk, Cru Walker, Lucas Weigel, Chelsey Weisbeck, Taylor Wentz, Abby Wetzel, Brooke Will, Matthew Wolf, Angelo Zamba, Hannah Zeien

Grade 11

Paris Batke, Brooke Brenden, Kiera Brunelle, Jack Byberg, Julia Clements, Cody Dirk, Meadena Douhore, Kaden Dowling, Sydney Ebach, Kalyssa Erickson, Emma Ernst, xaawaar'uxti' Fox, Elijah Fricke, Mason Fuller, Leila Grubb, Kameron Hanzal, Taylor Hetzler, McKeon Honeyman, Ashton Houim, Sarah Jacobson, Atlanta Jewett, Ava Jordan, Thomas Jorgenson, Alyssa Joyce, Amber Kaiser, Bristol Kelley, Jackson Klipfel, Louisa Kuhnley, Alanna Larson, Caleb Leibel, Kaylene Mahlum, Daysha Malard, Brooks Marchant, Abigail Meier, Kaylee Mertz, Brynn Miller, Kaleb Mills, Jayden Morgan, Tina Morris, Ty Morris, Jay Moylan, Trina Neugebauer, Kiara Neuman, Sydney Nilles, Tori Olson, Isaac Pegors, Anna Person, Milton Rue, Tomas Saadallah, Ainsley Sabo, Breena Sand, Landon Sayler, Shayla Schaaf, Tucker Schaaf, Caleb Schuler, Jaeley Schumacher, Derek Shannon, Iliyana Shevchenko, Bianca Simon, Marisa Tafoya-Borr, Grace Thinnes, Mia Thinnes, Nealee Thomas, Madison Tofteland, McKenna Utter, Megan Vetter, Mallana Volk, Hailyn Weigel, Jakob Weippert, Logan A Wetzel, Elizabeth Woodward, Daytona Wurtz

Grade 10

Gracie Ahlgren, Aidyn Arntz, Ana Balf, Samantha Bauer, Bethany Belile, Madison Berger, Samantha Bergrud, Marissa Blackwood, Brayden Bloms, Brooklyn Brendel, David Brousseau, Ella Burke, Jaden Cota, Rylee DeWall, Ellie Deede, Maggie Dockter, McKayla Donat, Delayne Driscoll, Alyssa Eckroth, Madisyn Emter, Meagan Emter, Alectra Erhardt, Talen Farland, Traci Frank, Trevor Fried, Luke Gader, Brooklyn Gallion, Alexander Geiger, Vegas George, Kya Guidinger, Ella Haar, Morgan Hamann-Siroshton, Summer Hanna, Abigail Hansen, Berkley Hanson, Josephine Hawn, Delaney Honeyman, Emma Horner, Aevah Isaac, Jasmine Jarrett, Erin Joyce, Gage Kahl, Ashley Kautz, Paisley Kleven, Chase Knoll, Payton Kooiman, Estella Kottsick, Wyatt Kraft, Jasper Kuleck, Cami Laib, Maisie Lawler, Joanne Lee, Madison Lein, Jacob Lelm, Micah Lundblad, Dylan Mcglothlin, Grant Meidinger, Hannah Miller, Logan Miller, MaKayla Miller, Ethan Mueller, Sophia Okerson, Erin Kaye Oquias, Michael Ouradnik, Nathan Pegors, Nicholas Pegors, Cole Peterson, Machaela Pochant, Laken Porter, Aiden Sagaser, Gryffen Sailer, Emma Schlecht, Maggie Sease, Aliya Selensky, Kira Sharp, Payton Sick, Olivia Simonson, Alexis Sivak, Tyra Skjeret, Wyatt Starck, Tasia Staudinger, Eva Steier, Lucas Stenerson, Sophia Svihovec, Aaron Urlacher, Kadence Uskevicz, Conner Wald, Mitchel Wald, Aidan Weiand, Michele Weigel, Olivia Weiler, Aliyah Wentz, Alex Wetzstein, Emma Wiedrich, Oakley Will, Pacen Wurtz, Jordan Wutzke

Grade 9

Josi Agnew, Abigail Ahlgren, Maria Barrett, Lauren Beck, Brooklyn Bengtson, Anna Bitz, Natalie Blackwood, Gerald Bossert, Isabelle Brekhus, Zachary Brenden, Jazmyn Brintnell, Avery Brousseau, Britta Dick, Reese Duchsherer, Hudson Eggie, Hayden Emter, Aspen Eslinger, Bernnie-Jean Francois, Jared Frank, Micah Frazier, Samantha Geyer, Emmanuel Godfrey, Zachary Golberg, Connor Grabow, Ally-Marie Gravelle, Macie Grendahl, Ava Hanzal, Madison Herzog, Jet Hoffman, Jacey Hornbacher, Jackson Hornbacher, Wyatt Hustad, Andrew Jablonski, Elleana Jacobsen, Isabella Johnson, Cassidee Jones, Gracelyn Klein, Samantha Kostelecky, Cayden Kraft, Sophia Kramer, Macey Kruger, Lucas Kupfer, Jamison Lang, Kelsey Lawrence, Ella Magstadt, Faith Magstadt, Nevaeh Mock, Kyler Morgan, Gavin Neugebauer, Adam Nychyporuk, Hailey Nygaard, Taylor Odden, Katie Olson, Parker Opp, Siri Paulsen, Mason Pudwill, Elizabeth Rathbun, Nadia Rhoads, Lauren Riehl, Carlee Roshau, Marjorie Rue, Brayden Ruff, Colton Ruud, Brooklyn Sand, Madison Schaefbauer, Aubrey Schmidt, Tristan Schumacher, Megan Scott, Halle Severson, Dru Shannon, Reece Snow, Braedon Stevahn, Elise Stewart, Alexander Ternes, Kate Townsend, Jenica Twete, Hunter Upham, Jessie Vetter, Lindsey Vetter, Chloe Weishaar, Joshua Wentz

Legacy High School "B" Honor Roll (Q3)

Grade 12

Kolton Albaugh, Firdavs Allanazarov, Riley Anderson, Benjamin Archuleta, DeBen Barnnie, Vesa Basha, Isabela Bauer, Josephine Baumann, Anna Baumgartner, Anthony Belile, Lacey Berg, Joran Bergan, Stevie Berger, Colton Bertch, Kirsten Bird Horse, Rachel Bitz, Jakob Blumhagen, Kalyn Bohrer, Magen Bracken, Alexander Brady, Nicolaus Burgess, Brady Burman, Brian Cabezas, Shotae Comeau, Brock Vernon DeCoteau, Connor Dykema, Aimee Ebach, Colton Eckroth, Preston Eli, Ethan Emineth, Clay Feland, Madison Forster, Kyle Gader, Carl Grant, Dillon Gullickson, Aeriana Haggin, Hailey Hansen, Aidan Hasby, Logan Heaton, Kaiden Heidt, Kyle Heley, Cutter Hellman, Alexander Herold, Alayna Hill, Alfredo Jimenez-Martinez, Abigail Johnsrud-Kalenze, Lane Kassian, DeAnte' Kehr, Michael Kent, Kimberly King, Alexander Kinn, River Kinworthy, Korbin Koenig, Stephanie Kostelecky, Austyn Kraft, Lucas Kramlich, Ambry Kruger, Blaise Kudrna, Hanna Kuhn, Nicholas Kupfer, Luke Labrato, Kyle Laib, Dillon Lein, Samuel Link, Mandy Lozano, Kaylee Lunde, Maverick Martin, Riley Martin, Dawson McLellan, Braxon Meier, Janessa Metz, Ashton Miller, Eleanor Miller, Regan Minh, Caden Montplaisir, John Ness, Elena Neumiller, Ethan Nielsen, Scarlett Nogosek, Josiah Olson, Keagan Pagel, Kaylee Pfaff, Landon Phillips, Khalyl Prado Torres, Gavin Raschke, Jadyn Rauser, Cody Reese, Emily Renner, Isaiah Rexine, Dylan Rudnick, Austin Schlecht, Colton Schlosser, Braxtyn Schmaltz, Grace Schock, Evan Schulz, Jace Senger, Carter Smith, Camden Solemsaas, Alex Cole Steele, Skyler Stein, Roxy Stevens, Jovita Tenai, Evan Thompson, Izaak Thoms, Austin Thomsen, Lane Trottier, Hannah Verworn, Miranda Voegele, Kolby Weigel, Nathan Weiler, Paige Weisz, Aanders Weltz, Braedy Wold, Keagen Woodbury, Jack Zimmer

Grade 11

Zander Albers, Jean Anderson, Shaydon Auck, Gavin Aus, Claire Bauer, Lucas Bauer, Katie Baumiller, Jordan Bauslaugh, Ember Beitelspacher, Alyssa Bender, Blake Binstock, Alece Blazek, Ezekiel Bohlen, Brook Bonnet, Alliyha Boone, Brenden Buchholtz, Josie Buntrock, Shelby Butler, Ridge Castleman, Kennedi Clair, Madison Cole, Javier Cruz, Emily Daner, Jaryt Davis, Madison Deics, Gabriel Dressler, Bryanne Edwards, Dylan Ellingson, Seth Emineth, Joshua Entzel, Jayden Fajardo, Berkley Falcon, Madisyn Fast, Derek Faul, Abbygail Felchle, Joseph Ferguson, Hayden Fitterer, Carson Funk, Steven Gates, Nicolette Geyer, James Ginther, Kiefer Glenn, Connor Goldade, Elizabeth Goldade, Justice Goode, Haley Grinnell, Ethan Grove, Rayce Gullicks, Tanner Hansen, Dawson Huber, Michael Huson, Aiden Johnson, Kiefer Johnson, Tate Johnson, Tug Johnson, Emmalynn Jones, Bryson Kelsch, Brackston Kemmet, Logan King, Karter Klein, Keidan Klein, Landen Klein, Carter Klipfel, Ella Kohler, Maranda Kranig, Brett LaCombe, Serenity Laundreaux, Landon LeBeau, Alexis Leach, Olivia Lee, Aliyas Lenoir, Cadence Maier, Emma McCoy, Micah McGill, Avery McMahon, Ravaughn Mcfarlane, Nicholas Meyers, Marianna Miller, Ethan Mitchell, Ashlynn Monson, Logan Morrison, Micah Nagel, Taryn Nagel, Trevin Nagel, Andrew Neigum, Anna Nelson, Megan Nelson, Ramone Nielsen, Alexa Nunez Anaya, Kirra O'Connor, Amara Ohnstad, Ericka Oliver, Marcus Antonio Oquias, Emma Owens, Frankie Piatz, Nelson Poppe, Andrea Reil, Rylee Reis, Wyatt Reuer, Isaac Rhoads, Hannah Ripplinger, Luis Rivera, Dominic Rivinius, Josie Roberson-Kitzman, Joselyn Rotellini, Landon Schatz, Ginger Schlafmann, Ciara Schmeichel, Riley Scott, Dexter Seese, Leo Seguin, Ashton Seiler, Curtis Sprenger, Mason Steele, Anburo Stephen, Miles Stiefel, Draken Stugelmeyer, Hunter Stymeist, Ysabella Tarpley, Christine Teeple, Jaiden Tiger, Valeria Vegerano, Delaney Vilhauer, Mason Vogel, Brian Vyska, Emily Weatherly, Luke Welk, Allison Werner, Tayler Williams, Elyse Wingerter, Gage Wittenberg, Macy Wright, Jordyn Ystaas, Mason Zacher, Myles Zacher, GracieLee Ziemann

Grade 10

Cash Anderson, Caris Andrisen, Aiden Appelt, Paige Baumann, Jade Becker, Logan Bender, Sydney Berg, Kadence Bird Horse, Olivia Bitz, Kyndell Boehm, Carson Brandenberg, Sam Brendel, Morgon Brindley, Desiree Bubach, Emma Burman, Isaiah Casey, Reed Castleman, Taylor Celley, Keegan Chap, Madison Colby, Brendan Cork, Leslie Cortez Diaz, Elizabeth Dahl, Kaleb David, Pikea Decouteau, Nathan Dressler, Andrea Duah, Hailey Dykema, Noura Eldredge, Payten Ell, Preston Ellingson, Mason Emter, Kolby Erhardt, Chloe Erickson, Alexa Evanger, Darrick Even, Madison Falcon, Abigail Faller, Brianna Feist, Hunter Feist, Sarah Feist, Alexa Flach, Solomon Flanagan, Dalton Fleckenstein, JoAnna Fleckenstein, Aeva Franco, Tajon Franco, Ayden Frohlich, Adria Geer, Noah Giese, Tanner Giudice, Joseph Gonzalez, Asiah Gross, Madison Gullickson, Taylor Gullickson, Brady Hager, Hannah Hammes, Corban Hart, Eric Hasby, Colby Haugen, Erin Heidrich, Carl Henry, Riley Beth Hill, Evan Hoffer, Carter Hojian, Annelise Hulst, Haaken Jacobsen, Thomas Jacobson, Anthony Janes, Jake Johnson, Kolden Johnson, Kole Johnson, Micah Johnson, Nolan Johnson, Abigail Junkert, Ava Kalanek, Andrew Keller, Jaxon Kellogg-Schmidt, Alexis Kenison, Kyleigh Ketterling, Alayna Kraft, Tylar Kraft, Chelsa Krom, Thomas Kuhn, Avery Kunz, Hayden Lancaster, Brittaney Lecount, Landon Leno, Lily Lozensky, Ivar Martell, Grace Martin, Taralynn Maslowski, Nathan Mathern, Madilynne Mccluskey, Luis Medina, Theodore Mees, Madeline Miller, Samuel Miller, Kylee Murrey, Lilly Nagel, Alvin Nygard, Kyana Olheiser, Allison Ouradnik, Nicholas Patton, Christopher Pennington, David Raak, Stacy Rato, Alanah Renaud, Daylin Roberson-Kitzman, Jonathan Rosas, Selma Ruiz, Tara Saadallah, Adison Sagaser, Aram Sameer, Carson Schmidt, Sampson Schmidt, Zoe Schriock, Nicholas Schulz, Brandon Seibel, Hailey Sjomeling, Samantha Skees, Brooklyn Skjeret, Anna Sorensen, Matthew Souther, Gage Speidel, Savannah Stampley, Landen Stein, Samuel Stelter, Brianna Stevahn, Mia Straley, Natalie Strand, Jesse Thompson, Olivia Thompson, Alexis Tofteland, Noah Trauger, Shai Urlacher, Mia Van de Meutter, Brooklyn Vigil-Johnson, Savanna Wagner, Conner Wall, Bridget Weatherly, Kinsey Wehri, Brayden Weidner, Megan Weisbeck, Braxton Wetzel, Sage Wetzel, Zoey Whitebean, Brett Whitney, Josiah Will, Tristan Will, Stevie Williams Aguilera, Kylin Winterberg, Maddie Wolf, Malia Wolf, Jetta Woodbury, Braxton Wurgler, McKenzie Zander

Grade 9

Julia Aadnes, Taylor A Aberle, Amanda Anderson, Kirna Anderson, Nicholas Anhorn, Maya Archuleta, Reese Arndorfer, Brynn Arnold, Chase Bandle, Tyler Becker, Nova Beckler-Bell, Brady Behm, Jake Bergquist, Cannon Bertch, Avery Bobb, Katelyn Boots, Jessica Botsford, Noah Brown, Marcus Butts, Hunter Byberg, Romeo Carry Moccasin, Dominic Clark, Titus Clark, Dimitri Connors, Kennedy Dahme, Abigail Daner, Kali Dauenhauer, Madisen Davis, Brock Delaplane, Davidson Desir, Caden Eckroth, Leighera Eisenbraun, Alexander Enderle, Tayton Erker, Lukas Fast, Ayden Forster, Talea Furcht, Taylor Gabbert, Anneka Gebhardt, Jay Golberg, Eli Goldade, Gia Gonzalez Vianello, Sawyer Grubb, Jordan Guthmiller, Owen Hancock, Dillan Heidt, Erik Hein, Carson Hier, Kadin Hochhalter, Wyatt Hoffer, Benjamin Hoke, Brooke Hollar, Elliot Houn, Ethan Ibach, Ruth Jensen, Carter Johnson, Colin Johnson, Mason Johnson, Madisyn Johnston, Ella Jones, Megan Jones, Lisa Kadrmas, Caine Kalash, Ashton Kapp, Brylee Klein, Alex Knutson, Cambrya Kraft, Caylee Krein, Abby Krueger, Avery-Elizabeth Krumwiede, Shelby-Lynn Krumwiede, Elly Kuball, Leia Lauer, Logan Lawrence, Ava Leinart, Taylor Leno, Benjamin Lundblad, Jordan Mahlum, Taylor Malloy, Aubrey McCloud, Addyson McCone, Stryder McMahon, Aleah McPherson, Hailey Mccluskey, Benjamin Mcdonald, Megan Meier, Colby Mittleider, Easton Moos, Alex Muffenbier, Erika Myers, Iron Noporu, Gavyn Nygren, Chloe Ohlhauser, Frankie Olson, Aidan Passaro, Taylor Pedersen, Hunter Peterson, Cade Pittenger, Zane Prellwitz, Laci Rauser, Brody Reis, Jayden Ridl, Melody Robinson, Tyce Roehrich, Allie Salter, Kate Schell, Grace Schick, Keeley Schiermeister, Camille Schindler, Abigail Schlenker, Sonora Schneider, Aspen Schroeder, Isaac Schumacher, Jais Schumacher, Ethan Seibel, Addison Seil, Jimmy Shar, Daniel Shevchenko, Riley Smith, Laci Sowers, Calvin Sprenger, Adrian Steidler, Hayden Stymeist, Tikara Swanson, Gage Thiel, Allayna Thomas, Jarin Torske, Monte Tosseth, Lianna Valleau, Alayna Vallejo, Kelsey Valnes, Lucas Vasey, Ava Vetter, McKiah Volk, Alex Vyska, Kade Warren, Luke Weigel, Alaina Wentz, Matthew Wilkens, Holden Will, Cole Wittrock, Leo Zabka, Jewel Zimmer, Brynn Zins