- Elementary Schools
- Homepage
Q2 Honor Rolls
Congratulations to all BPS students who have made the Honor Roll for Quarter 2!
Bismarck High School
"A" Honor Roll
Grade 12
Miranda Albrecht, Leandro Araujo, Macy Barth, Owen Barth, Alexis Beckler, Jersey Berg, Paige Breuer, Bianca Charboneau, Reagan Dever, Tavia Eberle, Aidan Ellertson, Natalie Featherston, Makenna Fetzer, Aliveya Fink, Cambrie Fischer, Annabelle Fuchs, Addysen Geerdes, Brady Gerrity, Grace Gross, Clarissa Haas, Grace Haider, Sydney Hall, Gabriel Hanson, Tyler Harper, Rylee Heinen, Carson Henke, Parker Hintz, Madison Hopfauf, Eleanore Horning, Jane Hubbard, Srividhya Igathinathane, Audrey Johnson, Emma Johnson, Kaylee Johnson, Mya Johnson, Morgan Johnson-Colbert, Braxton Just, Tristan Klein, Tyler Knopp, Olivia Koch, Ava Krikorian, Alyson Krug, Anika Kvien, Emmi Lawson, Ty Luetzen, Taryn Malmedal, Kennedy Marcus, Jeran McNichols, Kylie Meidinger, Jefferson Miller, Nicholas Movchan, Aiden Nelson, Zoe Nelson, Sophia Ness, Kalli Netland, Vanyamin Ponomarev, Kadence Rambur, Zoe Reichenberger, Abby Renner, Raegan Rennich, Samantha Richardson, Benjamin Richter, Emily Riepl, Raya Rood, Kavan Rufus, Ryan Russell, Andrew Schadler, McKenna Schmitt, Kya Sease, Dalila Sharp, Remi Sorenson, Cyd Nina Taga-Amo, Lane Teddick, Messina Ternes, Keelin Traynor, Rayha Urness, Bryce Vatnsdal, Jaxon Vorachek, Tyler Wahl, Magdalene Weaver, Lauren Weiler, Liam Weis, Brielle Wrangham, Ethnie Zahn, Mollee Zahn, Syed Noah ZaidiJefferson Miller
Grade 11
Maisie Addison, Ryler Berger, Olivia Bettenhausen, Clover Buchmann, Zeva Burkhardsmeier, Lukas Dutchuk, Samuel Eggl, Connor Ensign, Jakson Ensign, Lily Erdmann, Xiomara Espinoza, Taya Fettig, Ross Fischer, Addison Forde, Adyson Gallagher, Kadence Glasser, Kayleigh Glatt, Ahviana Harris, Conner Harvison, Chayce Hoerner, Madison Huber, Chase Imhoff, Laerke Iversen, Grace Kauk, Saki Kawakami, Norah Kemp, Elizabeth Kerzman, Sydney Kiefer, Shaylyn Kruckenberg, Carson Lardy, Parker Lonski, Katelyn Luther, Mya Lydeen, Sydney Lyons, Addison Massey, Cooper Mikkelsen, Alexandrea Moritz, Ella Mortenson, Luke Naslund, Dash Ohlsen, Aubrie Overson, SkyeDancer Papakee, Lyla Perman, Mia Peterson, William Pollert, Avery Prokop, Jaxson Rambur, Sofia Reed, Isabella Renner, Malachi Schumacher, Katarina Sevart, Leah Stockert, Ethan Thurn, Hailyann Turner, Gavin Vranicar, Jenna Wald, Mya Williams, Lucy Wisthoff, Quinton Wolf
Grade 10
Brynn Anderson, Anna Armstrong, Sydney Beach, Theodore Bergstad, Grant Bieber, Renee Biederstedt, Braxton Buechler, Taylor Cavett, Grady Christensen, Emma Chumley, Ellie DeForest, Reese Dever, Gianna Eberle, Alexander Eckroth, Levi Ehrlich, Grace Ellertson, Tate Fischer, Grayson Grinaker, Maya Haider, Elijah Heupel, Owen Hintz, Emma Hoffert, Mason Hopfauf, Aiden Jalbert, Rylee Jalbert, Kylee Jessen, Brooklyn Johs, Tysen Jose, Bailey Kautzman, Aubrey Kleser, Wyatt Kostelecky, Kyler Loraas, Taylor Mayer, Molly McIntyre, Landon Meier, Madison Minter, Mason Mosset, Kiara Netland, Kambree Neumiller, Reagan Neumiller, Paige Njos, Caleb Paetz, Jilian Quale, Aidan Rakowski, Aspen Roaldson, Jordyn Rood, Evan Rouse, Kyle Schlobohm, Chase Schmidt, Joshua Schmidt, Elizabeth Schuh, Tristan Schulz, Janiya Silha, Opal Sorenson, Addison Stiefel, Drew Taylor, Ethan Tena, Madison Vick, Brady Vogel, Shae Wegge, Bosten Welle, Austin Wick
Grade 9
Dalena Aamot, Sydney Ahonen, Tessa Anton, Julia Araujo, Brooklynn Boman, Tucker Brown, Rosalyn Brunelle, Lily Burtness, Shaylee Cameron, Hayden Chathams, Wyatt Cherney, Brynn Currie, Ava Davis, Jasmin Einrem, Ella Erdmann, Cayle Fischer, Madalynn Fitterer, Owen Gasper, Brady Gienger, Lili Goodrie, Maren Greff, Camren Haase, Drew Haberlock, Rebecka Hamann, Jax Heck, Payton Hehr, Sydney Henriksen, Laura Horning, Layla Huber, Sienna Huber, Brody Jacobson, Loretta Johnson, Teagan Jorgenson, Bethany Just, Marlee Klein, Keira Knell, Alexandra Koch, Sophia Koch, Ryan Kopp, Delanie Lawson, Elizabeth Longie, Cady Malmedal, Cherryline Nana Yaa Mensah, Cali Meuchel, Carter Mikkelsen, Grant Miller, Michael Moran, Grace Neumann, Emily Nicolai, McKenzie Pavlicek, Kitara Pena Santana, Seth Peterson, Zachary Pieske, Ellie Rensch, Mason Reynolds, Kaylee Riepl, Deacon Sabot, Khai Samaniego, Josie Schell, Lucy Schmitt, McKennah Schumacher, Emalee Simnioniw, Lilly Stegmiller, Mataya Thompson, Emma Thune, Nora Traynor, Zachary Tschosik, Aubrey Vatnsdal, Chance Vaughan, Isabella Waege, Ezekiel Weaver, Charles Wisthoff, Dempsi Wynveen
"B" Honor Roll
Grade 12
Robyn Albitre, Tayla Andersen, Kirna Anderson, Kyra Anderson, Eden Anton, Irelynd Bartholomay, Jessie Bean, Waylon Beckler, Joseph Bergstad, Jesse Berthiaume, Brinley Buechler, Aiyana Burnstick, Emerson Carufel, Devon Charvat, Colten Clayton, Garen Crouse, Dru Deibert, TenLeigh Delorme, Djiby Diallo, Lucas Dickerson, Aiden Dietz, Kendra Dockter, Isaiah Driver, Michael Drum, Teysean Eagle Staff, Kadin Eagle, Madeline Engel, Kaian Enockson, Bailey Erdmann, Jason Feist, Jesse Feist, Neysa Fernandez, Sophia Fischer, Jack Gebhardt, Ajaye Gill, Chase Gladue, Rosella Gomez, Kaleb Gonzalez, Braden Grahl, Madison Gray, Hadley Greer, Kaydra Griffin, Jessica Guy, Quin Hafner, Kayden Hanson, Macy Hartze, Carter Henke, Hunter Hirvela, Aries Ingram Bungy, Gabriellah Jacob, Tyrus Jangula, Kiernan Jorgenson, Dru Kautzman, Alec Keller, Leigha Kendall-Margwarth, Jacob Kiefer, Dylan Kostelecky, Taylor Koster, Lennon Kulackoski, Levi LaVallie, Kati Landsberger, Evan LeBeau, Tyler Lee, Preston Lemar, Johanna Lesmeister, Braden Malo, Lucas Marklevitz, Domanick Mauch, Garrett McIntyre, Landon McMahen, Nolan Meeker, Addison M Miller, Brody Miller, Kassidi Monroe, Anthony Morin, James Nagel, TJ Neideffer, Remington Nunez, Chaz Ohlsen, Ayden Olson, Kyila Olson, Kaden Overson, Bridger Owens, Eric Owens, Evan Parris, Lucas Perez, Kendra Peterson, Hayden Posey, Gannon Power, Kaelyn Rau-Grosz, Logan Reuschlein, Aydan Richardson, Nestor Rivera Quintana, John Sackman, Korbyn Salveson, Hannah Sarkilahti, Ayden Schlafman, Gerald Schliep, Mason Schmitz, Johnathen Schneider, Matayo Silk, Abigail Silvernagel, Peyton Sims, Dakota Skaro, Hunter Spotted Bear, Kaylee Stroh, Riley Sundhagen, Maren Swenson, Kylie Thompson, Keeley Thorsness, Nora Timpe, Abaigail Totoritis, Izac Turner, Tarryn Urlacher, Hailey VanderLinden, Gabriel Vincent, Parker Wallen, Christian Walsh, Kendra Weiand, Bayla Weigel, Logan Wetzel, Garrett Wick, Denesse Wilson, Jack Wood, Christopher Yoder, Hayden Zacher
Grade 11
Andre' Austin, Darnell Bass, Briana Bauer, Dane Beechie, Alexander Bender, Dylan Berger, Marian Boehm, Avery Bosch, Carson Braun, Espen Buchmann, Camilla Castro, Claire Cowley, Cyle Craven, Trey Crissler, Hannah Daniels, Benjamin DeForest, Logan Dockter, Brynn Drew, Carson Dschaak, Peyton Dschaak, Coy Eckroth, Easton Egeberg, Jacob Farstad, Tristyn Fetsch, Kaden Fitterer, Madison Fitterer, Jazmin Flores, Anevay Foote, Madison Foster, Denee' Fredrickson, Alexander Fuchs, Darius Gabriel, Abigail Gagner-Starlin, Kalen Gietzen, Lily Giffey, Tiffany Grantz, Landyn Grindberg, Rowan Grinsteinner, Kamari Gunsch, Ella Hafner, Kendra Hager, Gabriel Hamlin, Damien Harildstad, Colter Harvison, Amelia Hassebrock, Tyra Heck, Leah Heinen, Caden Helbling, Maryann Hernandez, Kallen Hintz, Kaylee Hixson, Brooklin Hochhalter, Roger Karalus, De'Vyon Kehr, Jackson Ketterling, Teagan Klein, Addison Koch, Sullivan Krein, Riley Kummer, Maison LaCoe, Sierra LaCoe, Grant Lang, Samuel Larson, Lucas Macdonald, Deondra Mack, Jayde Madson, Jacob Mahlen, Adrian Mahoney, Aubree Martell, Kimora Martell, Emma Mathis, Joseph McCormick, Aleah McGraw, Lucas McNichols, Logan Melchior, Jayger Meschke, Piper Meschke, Shawn Metcalf, Madison Meyers, Alvanae' Miller, Morgan P Miller, Ty Moran, Cadence Morey, Kaitlyn Nadeau, Jacob Nagel, Rodman Nakamura, Makenna Nastrom, Genevieve Neigum, Andrew Nelson, Blake Nelson, Grace Nicolai, Cullen Nyquist, Evangelina One Feather, Riely Owens, Londyn Paulson, Andre Pay Pay, Ryan Peterson, Katelyn Pfliger, Jordyn Pierce, JayLa Plenty Chief, Lyzen Gayle Prodigo, Alexis Quale, Allan Raymundo Samaniego, Kyler Reinicke, Tate Schaner, Alexis Schantz, Ethan Schlecht, Jace Schwab, Jack Shaffer, Brayvon Silk, Dymond Smith, Annika St Clair, Sierra Steichen, Jeremy Steiert, Lukas Svalen, Grady Swanson, Ayden Tincher, Dawson Unrath, Tucker Unrath, Journie Unterseher, Kaycee Ute, Livia Vander Hoek, Monique Vetter, Matthew Volk, Pacey Wanner, Thomas Westermann, Teigan Westman, Bentley Wipperling, Rita Wise Spirit, Madison Wood, Felix Woodham, Thijs Wynveen
Grade 10
Cheyenne Adams, Luis Allca Ayllon, Olivia Arlien, Destinee Arroyo Kramer, Ricky Auck, Sienna Bach, Adrianna Barrett, Asher Bartholomay, Paige Baumgartner, Jamie Bean, Holden Beauchamp, Caden Becker, Preston Benz, Adara Blair, Allison Boeckel, Abigail Brees, Gabrielle Bruer, Gavin Burckhard, Phillip Burggraff, Jessica Burkel, Rabona Butoto, Artie Carlow, Maxwell Chouinard, Hannah Colby, Jonas Crouse, Aubree Davenport, Willow Davis, Sophie Lynn DePriest, Danica Deibert, Evan Desjarlais, Lindsey Doll, Kori Early, Krue Eikom, Xander Evoniuk, Catherine Farrell, Lucas Farstad, Ryder Feist, Breanna Fenster, BreAnne Fischer, Isaac Fischer, Raven Franklin, Tanner Frieze, Zoli Gab, Nicholas Gabel, Gabriela Garcia, Aaron Gawryluk-O'shea, Harper Glanville, Tiernan Glass, Ethan Greer, Brennan Greff, Daysen Griffin, Gage Gronberg, Braeden Halverson, Jordan Hamilton, Izabella Haney, Travis Harper, Jayden Heitzmann, Darian Henry, Kaden Heupel, Chloe Holznagel-Graf, Locus Hona, Asher Houston-Greff, Camryn Huntley, Kiara Irizarry-Perez, Jocelyn Jahner, Eli Johnson, Elias Johnson, Josephine Kargbo, Alannah Kemmis, Ayden Kiefel, Darnell Kills Small, Preston Kinzley, Jaeda Knopik, Ellee Koch, Michael Kooiker, Alyssa Krikorian, Ella Krueger, Jaelynn Kurtz, Kadyn Laib, David Magembe, Francis Jodee Makinano, William Martin, Sunny Mattern, Braden McConnell, Tegen McCrory, James McGrath, Christopher Mcclure, Jeffrey Moore, Isaac Moser, Emily Mosier, Aliyah Murray, Cade Nieuwsma, Lucas Orgaard, Madison Page, Jace Pederson, Paul Pena-Bautista, Bryce Pennington, Erika Peterson, Carter Petron, Phoenix Pickle Heim, Tyson Posey, Rebecca-Nicole Provancial, Victoria Radke, Kimberley Rand, Mason Reeves, Isaac Rensch, Talon Riederer, Quinn Roberson, Jaxon Salander, Jaden Sayler, Brianna Saylor, Caeden Schmidt, Addyson Schriock, Mason Seefeld, Jeremiah Selas, Jorden Sherwin, Elizabeth Sikes, Aila Silbernagel, Hunter Silbernagel, Skyler Simosko, Reed Sorenson, Kobe St. Aubin, Deegan Staudinger, Braelyn Stewart, Parker Stinar, Molly Subart, Olivia Tavares, Drew Teddick, Nathan Tena, Taryn Theurer, Josie Trieu, Kendall Ulroan, Wakinyan Ute, Maddie VanderLinden, Sincere Vanrensalier, Kate Volk, Phoebe Loriz Wade, Steffen Waldner, Gianna Walsh, Petra Walsh, Shaylee Weil, Peyton Weisz, Julian West, Aubrey Wetzel, Kenyatta White, Ireland Williams, Kayce Wingerter, Bailey Wood, Emilee Zahn, Kinzie Zahn, Spencer Ziegler
Grade 9
Easton Ahonen, Logan Allery, Rylee Anderson, Remington Anhorn, Hank Arneson, Damon Axt, Jada Baker, Ashton Barnes, Ella Baumann, Jaxson Becker, Gabrielle Beise, Garret Bieber, Bailey Bitz, Lucas Boehm, Hayden Bondley, Najeh Boyd, Ava Breuer, Taylor Burchinal, Ty Buresh, Jasmyn Burtness, Brody Collins, Logan Cowger, Yatzury Cunyas Borja, Aaron Curren, Brayden Curren, Isabel Dahl, Jersey Daniele, Karinna Del Toro, Morgan Delzer, Isabella Dillen, Izaya Dockter, Drayden Dutchuk, Lexa Eckroth, Miley Ellis, Elliott Farrell, Oscar Fisher, Kaylee Fleck, Jack Forward, Aspyn Francis, Elijah Franklin, Lilliana Garcia, Olyvia Geerdes, Trysdan Geerdes, Vann Geiger, Kenji Gerjets, Kimiko Gerjets, Taylyn Glatt, Princemichael Gumere, Gage Gunderson, Kenneth Hale, Landon Harding, Logan Hedden, Jensen Hintz, Linkyn Hochhalter, Reese Hoerner, Skyla Hoiby, Easton Howard, Denise Huynh, Enoch Ilunga, Jhace Jacob, Bryar Jahner, Zachary Johansen, Dylan Johnston, Tyler Johnston, Keira Joramo, Mya Judah, Brycen Kalfell, Ethan Kauk, Olivia Kemp, Berklee Ketterling, Madox Kingkade, Jorja Klaudt, Emmett Knudsen, Carter Kraus, Oliver Krein, Trenton Larocque, Henry Larson, Noah Lofberg, Brayden Long Elk, Kendall Long, Aubree Lonski, Conner Luther, Peyton Mahlmeister, Lillian Makeeff-Stetson, Carl John Manaloto, Angel Martinez, Daniel Matthews, Alexavier Mauch, Jersey Mcgrady, Ayden Merkel, Javaya Milk, Morgan R Miller, Ava Mischel, Ryder Morehouse, Emily Nagel, Sadie Nelson, Callie Ohlhauser, Kazuko Oikang, Jayden Orso, Isabella Owens, Biar Panchol, Crew Peterson, Carson Petron, Julietta Pfliger, Garett Randolph, Madison Reems, Bobbi Rohde, Max Salazar-Araujo, Cayden Sather, Keagan Sathren, Austin Saxowsky, Luke Schaeffer, Kara Schily, Allison Schmitt, Peyton Schuh, Weston Scott, Anabell Sicble, Andrew Skorheim, Journey Spotted Bear, Aspen Steichen, Bailee Stevens, Emma Strand, Cassidie Stucker, Carter Theurer, Logan Thompson, Olivia Thompson, Kaylee Tietz, Sunni Ullman, Emma Vukelich, Jamisyn Wald, Addison Weil, Brecken Welle, Violet Weninger, Lillie West, Brennah Wilkins, Kamdyn Winterberg, Alivia Zablotney, Sophia Zaidi
Century High School
"A" Honor Roll
Grade 12
Madelyn Ahrens, Evan Anderson, Laila Anderson, Brooklyn Berger, Miles Bishop, Elyse Bock, Alivia Bohl, Brooke Bondley, Sofia Cacciaguerra, Grant Carlson, Ingri Celis, Callie Collins, Carter Conlon, Madison Conner, Gabriel Dawson, Matsen Delling, Alexa Delzer, Lola Dendy, Daniella Dennis, Noah Dobrzelecki, Maya Doppler, Hannah Dorrheim, Londyn Dschaak, Maeve Dunlap, Riley Ehrman, Isabelle Ersland, Sydney Filler, Amira Fleckenstein, Selena Fraguada, Susanna Francetich, Eden Fridley, Ava Fritz, Jacob Frohlich, Alivia Frykman, Amber Goldade, Savannah Grimm, Ashlyn Hagerott, Reeve Haman, Miah Hamar, Kennedy Hamilton, Mason Harris, Kambree Hauglie, Andrew Hendrickson, Elleanna Herner, William Hertz, Emersyn Hoechst, Kaden Hoffman, Spencer Hoskins, Evan Hummel, Micah Hummel, Madison Hunt, Sidney Ihla, Oliver Jensen, Kevin Jia, Kobey Jia, Riley Johnson, Jason Juma, Vanessa Kaldor, Grant Kane, Brayden R Keller, Kaitlyn Kenney, Giselle Kielhack, Emma Kolling, Kelsen Kudrna, Paige Kuehnast, Hailey Lahr, Ryan Landenberger, Grace Larson, Erika Lee, James Lee, Dawson Lentz, Jayden Levi, Klaire Lias, Sophie Lies, Lakeli Lubale, Brooklyn Malard, Serina Marohl, Kaleb Martin, Rivers Martin, Ashlyn Mason, Nikyla Meuchel, Isabella Morrison, Molly Motschenbacher, Alexander Munson, Carlee Myerchin, Grace Naumann, Alexander Nelson, Sophia Nelson, McKenna Nosbusch, Hannah Nyhus, Amber Olsen, Paige Osadchuk, Kyler Palczewski, Jayden Palm, Kamryn Pehl, Ethan Phillips, Jared Pitcher, Sydney Pittsley, Adan Portscheller, KennaDee Quast, Hazel Robinson, Grace Rosten, Ava Ruscheinsky, Benjamin Satrom, Mikayla Sauer, Noah Schettler, Breydyn Schlabsz, Ella Schlinger, Grace Schmidt, Lucas Schoepp, Kale Schommer, Dawson Schon, Teah Schulte, Maxwell Senechal, Chloe Sorge, Luisa Stafford, Kyra Stahl, Connor Straub, Carter Swenson, Chandler Thomas, Quinn Thompson, Kaitlyn Toman, Reese Turner, Aiden Volk, Mikka Webb, Madison Weber, Sadie Weigel, Julia Woeste, Kailey Wolding, Aubree Wood, Bryson Yearsley, Lexie Zorn
Grade 11
Maiken Alm, Carter Anderson, Sara Anderson, Trisha Anderson, Ashley Bahmiller, Megan Bassingthwaite, Hope Bauman, Joren Berger, Lylianah Bird, Bayne Blanchard, Sydney Breimeier, Abby Cermak, Catelyn Christian, Jamie Conlon, Nash Demars, Alivia Dendy, Cadynce Dewitz, Geneva Ding, Hazel Drewlo, Andrew Edland, Abygail Fitterer, Holland Fitterer, Madysen Fitterer, Benjamin Fryhling, Annika Gaebe, Avery Griffin, Mason Grimm, Alayna Hansen, Ryan Hardy, Hatley Hetletved, Alyssa Hilsabeck, Austin Honeyman, Grace Horner, Emerson House, Morgan Jensen, Aidan Johnson, Aiden Johnson, Mykaela Jorgenson, Addison Klemin, Moorea Knapp, Bailey Kocis, Tanner LaFavor, Luke Larson, Breynn Lee, Madison Martin, Andrew McCann, Kadence McEvers, James McMurtrey, Scott Meuchel, Brittin Meyer, Mallory Moos, Kalyn Movchan, Cathlyn Narruhn, Mason Nicholes, Robert Peske, Ella Peterson, Karsten Peterson, August Phillips, Olivia Puliafico, Katie Ragan, Ben Roehrich, Adyson Scherbenske, Danielle Schill, Jacob Schlag, Selah Schlittenhardt, Macie Sebelius, Olivia Seibel, Kallyn Shirley, Ethan Slag, Luke Streifel, Taylor Thueson, Logan Vesey, Cortland Vetter, Charlie Vig, Ethan Vinchattle, Makayla Wiedenmeyer, Madison Wolf, Lauren Zent
Grade 10
Camden Allbee, Aspen Baier, Charles Berg, Mason Bergrud, MacKenzie Blind, Haylee Bushaw, Nora Carlson, Noah Christopherson, Grant Clary, Willow Dendy, Shaelyn Dengel, Jazzlyn Dintelman, Chloe Dwyer, Ava Erickson, Tia Eslinger, Morgan Feigitsch, Parker Feigitsch, Bailey Ferderer, Reece Fischer, Grace Fletcher, Abby Fosland, Kate Friez, Norah Green, Jocelyn Haider, Kaydence Haider, Trent Hamilton, Justin Hamkens, Cierra Hanson, Kolton Harris, Kallie Hay, Addison Heck, Elliot Hendrickson, Ellyana Herman, Kinley Herman, Jaxon Herrmann, Nathaniel Hetland, Avery Hoyt, Sophia Hruby, Grady Iverson, Abigail Jablonsky, Jettler Jacobsen, Jaxon Jahnke, Aubrey Johnson, Tchiermenly Joseph, Kassidy Kaldor, Ava Kane, Allie Kaufman, Brayden R Keller, Danae Kern, Kianna Knutson, Cadence Kostelecky, Hudson Kraft, Elizabeth LaDuke, Jillian Lemer, Delainey Lenoir, Elvin Lin, Benjamin Logan, Kambree Long, Elise Meier, Trinity Metz, Kayla Mezger, Nolan Mills, Emily Motschenbacher, Lainey Murray, Adeline Nelson, Grace Nelson, Treyton Ottmar, Hayden Parent, Katelyn Poitra, Jayda Pudwill, Kylie Quandt, Kenady Rooney, Delaney Rush, Michael Russon, Fynn Sagsveen, Cullen Satrom, Urszula Sawinska, Elizabeth Schaibley, Nicholas Schlinger, Zoey Schmit, Ryan Schommer, Madison Schuh, Emmersyn Schuler, Thaddeus Schumacher, Thayda Alana Schumacher, Jasmine Shi, Cheyanne Simon, Adeline Skoglund, Lexi Stenberg, Sylvia Taylor, Courtney Thomas, Alexis Thompson, Todd Toman, Aubrey Vining, Alaina Volk, Alison Volk, Norah Walker, Donnell Wayee, Mason Weber, Addison Weigel, Regan Weis, Londyn White, Bree Wilmes, Jasmine Wong, Dakota Young Bird, Mirabella Zimmerman
Grade 9
Hadley Ahrens, Ellie Aisenbrey, Aubrey Althoff, Sofia Augustadt, Ava Austin, Vivian Backer, Alexa Bjornson, Avery Blaskowski, Chloe Bradbury, Jace Brannan-Jorgenson, Maddux Bryhn, Bailee Buck Elk, Chadley Buckles, Ryan Bullinger, Rhod Daniel Carbiero, Annika Carlson, Aubrey Caster, Anthonette Cephas, Ella Clark, Ana Dendy, Charles Dobrzelecki, Jacob Dorrheim, Garrison Dreher, Ava Dunlop, Aubrey Eckroth, Sophia Edland, Annisten Ehrman, Brilee Erhardt, Maren Francetich, Nora Frisinger, Sophia Gange, Kael Gardner, Austin Geffre, Renee Clairlyn Guanzon, Claire Gurholt, Kinsley Hansen, Ellyce Hanson, Aften Hauck, Audriana Huffaker, Brooklyn Hustad, Taya Jangula, Kyler Johnson, Lakyn Johnson, Kyla Jorgenson, Ethan Keller, Elsa Kimmett, Elaina Kleven, Olivia Klimpel, Landon Koppang-Myrold, Eleni Kramer, Sydney Lacher, Evan Licastro, Cashis Lone Bear, Isabella Martell, Kenley Melby, Ronan Miller, Lochlan Morrison, Christina Myerchin, Kaylee Ness, Brooklyn Overbeck, John Pfliger, Ella Phillips, Fiona Poling, Brilee Reed, Brooklynn Roemmich, Natalie Sabot, Jewel Sailer, Kelsey Schoepp, Kaleb Seibel, Pieper Shulund, Sophie Silbernagel, Jacelyn Simons, Isaac Slag, Kelsie Smith, Maxwell Splonskowski, Kylie Stahl, Madelyn Staloch, Jenna Streifel, Griffin Taylor, Phillieon Touche, Ethan Van Doorne, Miranda Vetter, Alexis Webb, Maxxwell Wicks, Brayden Wolf, James Wong, Myah Wright, Xuming Zheng, Kaiana Zins
"B" Honor Roll
Grade 12
Taylor R Aberle, Joseph Agnew, Camden Archambeau, Ava Arnt, Rigley Astle, Skyler Ayers, Sidney Babcock, Gabriel Barbere, Noah Barman, Rylin Beck, Jaxon Birst, Bradley Bosch, Rylee Cady, Lauryn Caster, Claire Chumley, Cadence Cook, Raiza Cruz, Jackson Daschendorf, Mitch Dienstmann, Tabitha Dosch, Jordon Ehli-Blocker, Katherine Eide, Spencer Eide, Austin Falk, Cadance Fennewald, Alexa Fettig, Braxtyn Fisher, Michael Fleck, Tyler Fried, Karree Gabel, Noah Gange, Carley Gentile, Cali Gerhardt, Ethan Glanville, Hunter Goecke, Gavyn Graham, Jackson Guthmiller, Brycen Hanson, Hunter Hanson, Jacob Haugen, Landyn Hauser, Elijah Herman, Dawson Herner, Elijah Herr, Benjamin Herrington, Erin Hill, Grant Hubley, Kieran Iron Necklace, Landon Jahner, Christian Jangula, Victoria Johnson, Aidan Kaufman, Chloe Kiemele, Alexander Kilian, Kent Kirschmann, Abigail Klein, Cole Klein, Lexus Klein, Carter Klipfel, Quinn Kost, Jonathan Kuhn, Ethan Kuntz, Benjamin LaDuke, Taylon Lee, Gavin Lill, Kody Lind, Teegan Lutes, Matthew Marohl, Koen Matt, Liam Mezger, Kate Miller, Meadoh Miller, Avery Mills, Connor Neis, Kayne Nelson, Sady Nelson, Lucas Nemeth, Lukah Nicklos, Drew Nodland, Ashlyn Nosbusch, Christabel Nsiah, Emma Overbeck, Kylee Payne, Belinda Perry, Addisen Renton, Hayden Ritter, Kaden Roness, John Roningen, Kyler Sabin, Hailey Sandwick, Isaiah Schafer, Benjamin Schaff, Aubrey Schatz, Caleb Schillo, Evan Schmit, Bennett Schuler, Mason Schwab, Elexis Schwede, Kendall Schwengler, Benjamin Seibel, Dani Sheehan, Joseph Skalsky, Austin Smith, Kyen Spang, Arin Spencer, Emily Spiazzi, Rowan Stanley, Tanner Stewart, Annika Streed, Ava Sutton, Jackson Swan, Madyson Tivis, Cara Toepfer, Cali Tollefson, Graham Tollefson, Lexi Tollefson, Jaxon Tomanek, Michael Twardoski, Molly Two Crow, Hoyt Ubl, Madison Uecker, Emma Vannett, Tyson Ward, Rowan Wheeler, Brynn Wimmers, Miranda Zainhofsky, Logan Zawistowski
Grade 11
Eli Adams, Allison Ahmann, Navania Alteros, Atrianna Backman, Noah Bares, Eli Bender, Joshua Berger, Lawrence Big Leggins, Raven Billy, Cole Bohne, Joseph Bosley, Triton Bren, Brooke Brodersen, Mckenna Brosz, Katelyn Brown, Andrew Brubakken, Ashlyn Buchholz, Alynna Buck Elk, Landon Burke, Brooke Canright, Quinn Carlson, Brina Charvat, Johnathan Christensen, Kaleb Clark, Wilfredo Collazo, Mya Conmy, John Criddle, Emma Davis, Kennedy DeWall, Colton Dodds, Gabriel Dohrmann, Campbell Ellenbaum, Addison Ereth, Bennett Ereth, Gabrielle Ereth, Kaden Erickson, Micah Erickson, Maren Fike, Hunter Fitterer, Avery Fremming, Gavin Fryhling, Kaden Geerdes, Brodie Gerhardt, Gracyn Granlie, Patience Gries, Aidan Grossman, Andrea Gulino, Fynn Gullicks, Madison Hamers, Camden Hammer, Morgan Harvey, Jada Hinrichs, Charles Holzer, Aiden Irwin-Chapa, Polina Isakova, Sylas Jackson, Joycee Jacobsen, Ava Jahner, Aubrianna Jensen, Gunnar Johansen, Isaiah Johnson, Joseph Juma, Jordan Kellogg-Schmidt, Perry Kerner, Jocelyn Kilber, Elijah King-Diede, Jordan Klein, Zander Klein, Brenna Krueger, Cortney Krueger, Regan Kummer, Lilli Larson, Bryce Lasher, William Leibel, Koen Levy, Devan Linster, Jenaveve Lipp, Benjamin Lone Bear, Noelle Luger, Avery Matt, Tyler Meyers, Haley Mezger, Christopher Mock, Joshua Moen, Emma Monroe, Deserey Morrell, Eli Morton, Kaede Nagasaki, Kayla Naumann, Trevor Ness, Tenley Nodland, Bailey Nygard, Ike Olmsted, Elyssa Osmond, Chloe Poffenberger, Brett Puliafico, Olexis Richter, Ethan Schlinger, Jonathan Schuck, Isabelle Schuh, Nevaeh Schumacher, Gabriella Siemers, Wyatt Silbernagel, Kolter Simon, Ethan Sipes, Samba Sow, Paige Spomer, Maren Striebel, Dalton Swenson, Olav Taylor, Marissa Ternes, Natalie Thompson, Olivia Thunder Hawk, Oaklie Trapp, Nathan Tsiryulnik, Cole Vesey, Izabel Volk, Brenna Wentz, Jaquaveon Williams, Erica Wilson, Jurnee Wolf, Chloe Wolff, Benjamin Wrolstad, Astrid Ziegler, Ashton Zimney
Grade 10
Daiton Aaser, Lucas Abryzo, Braylon Aldinger, Grace Anderson, Molly Anderson, Isaac Bachmeier, Ty Backes, Craig Baltrusch, Alia Barbere, Demel Barnnie, Afton Bartz, Kyley Becker, Shay Bender, Adrien Berns, Darion Bitz, Tanner Blomquist, Hayley Bohl, Kalyn Bothwell, Alexa Bradbury, Giselle Brandenburg, Ryan Brinkman, Dani Callaway, Annabelle Chambers, Isabella Ciavarella, Steven Clifford, Trenton Conner, Kellyn Cox, Braxton Dahl, Andrew Davis, Anthony Davis, Maya Dewald, Ian Dietrich, Lilyonna Dinger, Kolton Dockter, Madison DuToit, Keyan Dutchak, Alexus Fennewald, Alexander Fink, Reagen Fode, Maliah Frey, Hadley Frueh, Otto Fuchs, Anastasia Gira, Emilio Gomez, Kaelyn Griffin, Chase Gumeringer, Adisyn Hagerott, Berkley Hanson, Zavion Harildstad, Dawson Harrington, Derek Harris, Gabriel Haskins, Brady Hausauer, Parker Heck, Alexis Heinle, Hunter Helgeson, Hunter Helm, Noah Herr, Joseph Hieb, Samaia Hikuta, Logan Hiles, Ryker Hinderer, Johanna Huber, Jack Iverson, Lydia Jacobson, Addyson Jeffers, Anders Jones, Cade Jundt, Aaliya Kambeitz, Christine Kasongo, Brock Kirschmann, Heston Kitzan, Alexis Klein, Kashton Klein, Beau Knaup, Carter Kost, Camden Kraemer, Gracie Kraft, Holden Kraft, Joseph Kraljic, Arianna Lanser, Michael Larson, Jamison Lee, Qile Li, Gracen Lighter, Katelyn Lindler, Kyle Livesay, Anika Maier, Samantha Mason, Anthony McCarthy, Hannah McEvers, Beaux Miller, Rio Mills, Lyra Monson, Brayden Morris, Jessica Morris, Elliot Munson, Brody Muscha, River Neigum, Caleb Nelson, Dane Nelson, Antoine Neptune, Garrett Nissley, Isaac Nistler, Cambree Ott, Topher Ott, Desmond Page, Olivia Page, Akofa Palanga, Tristan Patrick, Alexander Pedersen, Landon Perry, Kennedy Petryszyn, Brady Pfeifer, Jacob Pitcher, Tristan Pope, Savannah Ramirez, Isabel Rath, Gavin Ritter, Jaron Riveland, Nathan Robinson, Hassan Rodhan, Ella Rohrich, Sydney Royston, Kingston Running Bear, Alonso Sanchez-Mercado, Conor Schatz, Gavin Schmaltz, Devin Schmidt, Alyssa Schmit, Keaton Schulte, Noah Shypkowski, Rachel Solberg, Samantha Southam, Kaya Sparks, Jasmyn Stahl, Ruby Stankiewicz, Reed Stromme, Logan Tanner, Ezekiel Thomson, Seth Tognarelli, Matilde Toledo-Agudelo, Beloved Topera, Connor Traynor, Harper Ubl, Isaac Vallie, Taylor Van Doorne, William Voglewede, Alexander Wagner, Ella Wald, Bella Walth, Gracie Wangen, Capin Wardner, Lily Wiedrich, Zander Wilmes, Jazmyn Wilson, Alixandra Wolf, Miles Wolski, Trevor Zainhofsky, Drayton Zaun
Grade 9
Elias Abryzo, Amyra Al-Khafaji, Marshall Arndt, Emerson Astle, Crue Backsen, Parker Beck, Juan Sebastian Bedoya Osorno, Zachary Bjornson, Nakya Brannan-Jorgenson, Landon Bratsch, Payton Brunsell, Brenden Buchanan, Kathleen Campbell, Cade Canright, Maya Clark, Stephanie Crawford, Ella Davison, Madeline Dietrich, Taylor Doll, Nevaeh Dwyer, Payton Eagon, Charles Eastgate, Angelo Ebah, Haydon Eckart, Brayden Enderle, Levi Erickson, Adyson Fischer, Bryson Fischer, Talon Fischer, McKenzie Fitterer, Andre Florvil, Kian Frey, Jackson Fylling, Claire Gange, Paiton Gierke, Kalee Gilman-Fuqua, Benjamin Gitter, Alexander Glaser, Avery Granlie, Hudson Guthmiller, Noah Hamar, Chance Hamers, Zakai Harildstad, Zachariah Harris, Ashton Hatten, Anika Helm, Mason Hendricks, Gentry Holland, Landen Holzer, Alivia Hopper, Ella Horner, Bridger Huelsman, Abigail Johnson, Alexa Johnson, Sarah Jones, Emily Kerner, Winston Kielhack, Rupa Kindel, Sean King, Gibson Kinnebrew, Norah Klein, Savannah Kraft, Madelyn Kringstad, Seamus Kuklok, Brady Lacher, Jackson Laib, Rachel Landenberger, Landon Lautenschlager, Benjamin Leaman, Ryland Lee, Kaden Leingang, Tyler Leonard, Lukas Levora, Brayden Linster, Isabella Lockwood, Parker Lutman, Avery Martin, Alexander McCann, Cale McEvers, Isabella McFerran, Kinley Meier, Maveric Meier, Jordan Merkel, Brooklyn Meyer, Connor Michela, Jaslene Miller, Parker Morman, TayShaun Morris, Cash Moser, Maddyson Movchan, Abigail Munson, Kaitlyn Musser, Rodshy Nakamura, Haley Nelson, Easton Nordmeyer, Mark Olaras, Bergen Olsen, Kristian Otterness, Jamil Oweis, MaeBelle Oxendahl, Akasia Page, Kinley Pedersen, Hailey Perry, Kiera Peterson, Lauren Pfeifer, Briahna Pomarleau, Justice Quebedeaux, Ivan Rambough, Izabella Rash, Stephanie Rhoades, Greyson Riegel, Nevaeh Rode, Camden Roller, Bennett Ross, Jett Roth, Marlee Russell, Kaylee Sailer, Brielle Sargent, Emree Saxowsky, Kevin Schill, Teagan Schlichenmayer, Rodney Schneider, Ethan Schulte, Peyton Seil, Lily Smesrud, Elyjah Spang, MeKayla Stordalen, Bastian Swenson, Albert Tarkij, Aiden Thompson, Pafflyn Timothy, Braden Tschaekofske, Katherine Tschaekofske, Hayle Vazquez, Lily Vearrier, Bryanna Vetter, Easton Wagner, Peyton Wald, Conner Wangler, Kaedyn Wangler, Kaden Welstad, Gavin Yearsley, Braeden Young, Alek Youngberg, Aidan Zuroff
Legacy High School
"A" Honor Roll
Grade 12
Julia Aadnes, Josi Agnew, Abigail Ahlgren, Nicholas Anhorn, Maya Archuleta, Brynn Arnold, Maria Barrett, Lauren Beck, Anna Bitz, Natalie Blackwood, Avery Bobb, Katelyn Boots, Gerald Bossert, Jessica Botsford, Isabelle Brekhus, Zachary Brenden, Jazmyn Brintnell, Avery Brousseau, Hunter Byberg, Romeo Carry Moccasin, Kennedy Dahme, Kali Dauenhauer, Madisen Davis, Britta Dick, Reese Duchsherer, Caden Eckroth, Hudson Eggie, Hayden Emter, Alexander Enderle, Aspen Eslinger, Eliza Fox, Jared Frank, Talea Furcht, Taylor Gabbert, Samantha Geyer, Gia Gonzalez Vianello, Sawyer Grubb, Owen Hancock, Ava Hanzal, Dillan Heidt, Madison Herzog, Jacey Hornbacher, Jackson Hornbacher, Elliot Houn, Elleana Jacobsen, Isabella Johnson, Jameson Johnson, Ella Jones, Brylee Klein, Gracelyn Klein, Libima Kollie, Samantha Kostelecky, Cambrya Kraft, Caylee Krein, Avery-Elizabeth Krumwiede, Lucas Kupfer, Jamison Lang, Leia Lauer, Lillian LeMoine, Ella Magstadt, Faith Magstadt, Taylor Malloy, Tyler Miller, Nevaeh Mock, Kyler Morgan, Gavin Neugebauer, Adam Nychyporuk, Gavyn Nygren, Mason Nysether, Taylor Odden, Frankie Olson, Katie Olson, Aidan Passaro, Siri Paulsen, Mason Pudwill, Elizabeth Rathbun, Carlee Roshau, Marjorie Rue, Brayden Ruff, Colton Ruud, Brooklyn Sand, Camille Schindler, Aubrey Schmidt, Sonora Schneider, Aspen Schroeder, Jais Schumacher, Tristan Schumacher, Megan Scott, Addison Seil, Halle Severson, Elise Stewart, Alexander Ternes, McKynzee Thompson, Jenica Twete, Lucas Vasey, Ava Vetter, Jessie Vetter, Lindsey Vetter, Chloe Weishaar, Alaina Wentz, Joshua Wentz, Holden Will, D'John Yellow Wolf
Grade 11
Haily Ableidinger, Brealyn Axt, Ryan Baker, Chloe Bell, Addilyn Berglind, Easton Bergrud, Ana Bernaldez Antunez, Emily Berntson, Tova Blikre, Aurora Boe, Abby Burman, Jenny Celley, Emilie Chaffee, Alytris Cork, Brynn Crane, Tanna Crouse, Julia De Castro, Jeremy Anne Marie Dimdiman, Ethan Doll, Mitchell Duah, El Jay Dugenio, Christian Eldredge, Alivia Ell, Irelyn Ell, Evan Emineth, Allie Eriksmoen, Brooklynn Felchle, Taiylor Frank, Eve Galster, Jayda Gerou, Zahn Gisinger, Benjamin Guthmiller, Tristan Haider, Kylee Hegel, Micah Heinemeyer, Talyn Hertz, Jackson Hieb, Joy Hornbacher, Conner Houim, Camryn Hoynes, Allie Jahner, Reghan Jeide, Caleb Johnson, Macy Johnson, Madison Jordan, Kennedy Kensmoe, McKenna Kensmoe, Tyler Ketterling, Jorja Kickert, Krystal Klein, Caylin Kraft, Griffin Kyes, Sapphire Lablanc, Asilee Lachance, Matthew Lapp, Emma Lewis, Isaac Lewis, Berlyn Lindbo, Dylan Malard, Lucille McIntire, Grace Meidinger, Ella Melchior, Megan Mertz, Brett Miller, Lexi Miller, Lorynn Miller, Benjamin Nasset, Noel Nelson, Kristyn Nicholson, Lexie Nilles, Isabel Patzell, Mya Paul, Taylor Peterson, Laurentiu Punga, Amelie Repple, Abigail Rieck, Aubrey Rost, Brodey Rykowsky, Presley Schettler, Veronica Schneider, CJ Schroeder, Kale Schultz, Alyssa Schwab, Alexis Selensky, Isabelle Simonson, Brady Sivak, Kaden Solemsaas, Samantha Springer, Mia Szymanski, George Tannious, Isabella Terning, Madison Thompson, Kayla Tiffany, Allyson Wagner, Ryan Wagner, Emma Wald, Aiden Westgard, Avery Will, Avery Wurtz
Grade 10
Maggie Al Azawi, Amara Baumeister, Kambree Benz, Wyatt Boone, Cambry Borth, Ryen Brothers, Lily Burke, Keeva Cork, Aleiya Cullinan, Colten Deschene, Logan Donat, Jaden Eslinger, Brianna Feist, Berlynn Felchle, Rihanna Fleckenstein, Ava Flemmer, Madison Flemmer, Piper Freborg, Samuel Fricke, Emily Gaarder, Hannah Gendron, Nicholas Giudice, Leah Graner, Isaac Grendahl, Danica Grossman, Olivia Grote, Kaitlyn Hanson, Abby Hegre, Remington Heidt, Landon Herr, Rayne Hertel, McKenzie Hildremyr, Ainsley Johnson, Brady Johnson, Harrison Johnson, Wesley Jordan, Jack Julson, Charlene Kluck, Eden Kraft, Rilee Kraft, Lahlee Lablanc, Adrian Lang, Anna LeMoine, Jacob Logan, Rocio Marquez Diaz, Karli McCloud, Lillian McIntire, Kadee McKenzie, Madalyn Meckle, Adam Melchior, Katherine Mercer, Marissa Merkel, Andrew Patton, Raechel Ritz, Dylan Rost, Braxten Ruff, Nicolas Sanford, McKenzie Schilke, Kindrynn Schlegel, Emmy Schumacher, Kailey Stampka, Brooklyn Stugelmeyer, Anya Sutheimer, Andrew Svihl, Susan Ulvestad, Ella Van De Meutter, Cambree Volk, Brynlee Wittenberg, Lauren Woeste, Cooper Wolverton, Samuel Zamba
Grade 9
Kylah Anderson, Rylyn Arndorfer, Kayden Arnold, Harper Borth, Sydney Bosch, Adelyn Bower, Aleah Braaflat, Aubrey Brecht, Baylee Byberg, Adelyn Deede, Callie Dockter, Ella Doll, Kyndle Ell, Paxtyn Emery, Finley Fettig, Jake Fischer, Jade Fox, Ethan Geffre, Tyler Glass, Kamden Goetz, Samuel Goldade, Haylee Greff, Connor Hanna, Soren Hart, Nathan Heil, Reece Hersley, Kinley Hertz, Mya Hieb, Kendall Hochhalter, Haylie Hoefer, Kaylee Hoff, Annyka Hohbein, Sophia Houn, Layah Irwin, Bethany Jensen, Jerica Johnson, Sophia Johnson, Hailey Ketterling, Brenna Klabunde, Amelia Knudson, Olivia Kobes, Faith Kraft, Brody Kramer, Tyler Krukenberg, Adisyn Leach, Jake Link, Kara Lundberg, Evie Mehlhoff, Samantha Audrey Mendoza, Jack Mitchell, Ava Nysether, Jocelynn Olson, Karter Pearson, Sofia Portillo, Brooklyn Pudwill, Samantha Rapadas, Cayden Rask, Brynlee Ressler, Tyson Riehl, Sylvia Rue, Isabelle Ruud, Evan Schaefbauer, Easton Scherr, Abby Schiwal, Sara Schmidt, Riley Schwartzenberger, Kensley Schwingler, Mallory Scott, Kaden Severson, Ashlyn Simpson, Aurora Soto, Lake Soto, Noah Stark, Liam Szymanski, Brooklynn Ternes, Ethan Urlacher, Bishop Vetter, Samantha Watson, Grady Weigel, Shiloh White, Erin Wiedmeier, Cole Wike, Makenna Woeste, Samantha Wood, Aven Worrel, Breckyn Wurtz, Griffen Zins
"B" Honor Roll
Grade 12
Taylor A Aberle, Amanda Anderson, Reese Arndorfer, Mystic Rose Arthur, Chase Bandle, Bethel Barriga, Tyler Becker, Nova Beckler-Bell, Brooklyn Bengtson, Andrew Berglind, Jake Bergquist, Cannon Bertch, Marcus Butts, Madison Davis, Brock Delaplane, Davidson Desir, Allison Dirk, Leighera Eisenbraun, Cyrus Enniss, Lukas Fast, John Fleischacker, Anneka Gebhardt, Emmanuel Godfrey, Matthew Goff, Zachary Golberg, Eli Goldade, Macie Grendahl, Jordan Guthmiller, Lucea Hagge-Goethe, Jenna Hall, Brianna Harris, Erik Hein, Preston Hersley, Carson Hier, Wyatt Hoffer, Jet Hoffman, Benjamin Hoke, Brooke Hollar, Wyatt Hustad, Ethan Ibach, Andrew Jablonski, Ruth Jensen, Carter R Johnson, Colin Johnson, Mason Johnson, Cassidee Jones, Megan Jones, Lisa Kadrmas, Caine Kalash, Ashton Kapp, Cayden Kraft, Sophia Kramer, Abby Krueger, Macey Kruger, Shelby-Lynn Krumwiede, Elly Kuball, Camie Larson, Kelsey Lawrence, Logan Lawrence, Taylor Leno, Jordan Mahlum, Aubrey McCloud, Stryder McMahon, Aleah McPherson, Hailey Mccluskey, Benjamin Mcdonald, Megan Meier, Isaac Mitchell, Colby Mittleider, Nathan Monger, Easton Moos, Alex Muffenbier, Erika Myers, Cadence Nantt, Valeria Nunez Anaya, Hailey Nygaard, Nathaniel Olheiser, Parker Opp, Hunter Peterson, Cade Pittenger, Zane Prellwitz, Laci Rauser, Brody Reis, Nadia Rhoads, Jayden Ridl, Lauren Riehl, Melody Robinson, Tyce Roehrich, Allie Salter, Madison Schaefbauer, Grace Schick, Keeley Schiermeister, Abigail Schlenker, Isaac Schumacher, Ethan Seibel, Dru Shannon, Jimmy Shar, Mae Smart, Riley Smith, Reece Snow, Laci Sowers, Calvin Sprenger, Adrian Steidler, Madison Stein, Braedon Stevahn, Hayden Stymeist, Gage Thiel, Allayna Thomas, Micah Tiger, Jarin Torske, Monte Tosseth, Kate Townsend, Hunter Upham, Lianna Valleau, Kelsey Valnes, Braden Velo, Erin Voeller, McKiah Volk, Alex Vyska, Luke Weigel, Shianne Wickline, Amaya Willis, Brynn Zins
Grade 11
MaRyah Adams, Abbey Allard, Emma Aman, Andrea Anderson, Reese Anderson, Finnegan Andrisen, Parker Angel, Delia Bahmiller, Zachary Barthel, Aspen Batke, Claire Bauer, Megan Baumgartner, Drew Beasley, McKenna Becker, Reed Berg, Ashlyn Binstock, Dylan Boehm, Rachael Bosch, McKenna Brendel, Evangeline Brenneise, Gavin Brice, Kylie Bubach, Cole Carter, Brandon Connell, KayLynn Cordon, Macy Crane, Jamesetta Davies, Kaige Deschene, Kaden Dirk, Braxton Dollinger, Gnato Douhore, Jessica Du Frame, Elizabeth Ellefson, Jordan Entzel, Ayden Ereth, Emily Erhardt, Jared Erhart, Abigail Erickson, Claire Ernst, Parker Falcon, Katelyn Farrell, Abigail Ferguson, Andon Fitzgerald, Elias Flanagan, Dax Frank, Maximillian Gabriel, Kittana Geiger, Redik Glaser, Landon Goetz, Colby Grandbois, Gavin Guinn, Delayne Gullicks, Evan Haag, Breanna Hasenyager, Lakyn Heaton, Tyler Heid, Dyllan Heidt, Anna Heil, Keera Hellman, Tucker Heth, Jyrsei Hill, Alaina Hinkelman, Payton Hogue, Ayden Hohbein, Graden Honeyman, Liam Horner, Taylor Howell, Maxwell Huson, Jocelyn Indvik, William Jensen, Tor Johnson, Shylah Jones, Jaxen Joshua, Rowdy Kautzman, Alastair Kinworthy, Andrew Kjonaas, Keira Knight, Kamden Kooiman, Noah Krueger, Zachariah Kuil, Gavin Kutzer, Trenton Lacher, Connor Lang, Courtney Lecount, Grace Lelm, Madelyn Lemke, Phoenix Lindseth, Jed Lozensky, Nathan Luithle, Noah Mayer, Keiran McGannon, Adam Miller, Addison E Miller, Braxton Miller, Cooper Miller, Ethan Miller, Gavin Mitzel, Emanuel Mosby, Jeremiah Mulubah, Kaden Mund, Kersten Odegaard, Gabriella Olson, Lilly Parrick, Olivia Parsons, Kodee Peterson, Caezar Petrus, Ysabel Portillo, Andrew Raak, Emma Reich, Aidan Repnow, Ryan Riordan, Mia Roehrich, Hannah Routledge, Zidan Sahara, Brooklyn Sailer, Seth Sauer, Alexa Scherr, Jillian Schick, Jacob Schirado, Noah Schumacher, August Schwab, Alexis Seibel, Genevieve Zhane Serafin, Sydney Shippen, Clayton Sicble-Fox, Avary Sick, Camden Silha, Liam Sondeland, Nathaniel Sowers, Devan Stafslien, Thalia Starck Logsdon, Braxton Steele, Brady Steier, Avah Stein, Kennedy Stiefel, Masyn Strom, Fanny Svensson, Mya Thomas, Deegan Trotter, Trace Tysver, Alexa Vetter, Cooper Weidner, Whitney Welk, Parker Wilson, Danica Wohl, Poe Wolf, Asher Worrel, Aerith Wrightnour, Inyan Young, Tobin Zabel, Ila Zabka, Alexa Zacher, Ryker Zietz, Kaden Zimmerman, Carter Zins
Grade 10
MaRyah Adams, Abbey Allard, Emma Aman, Andrea Anderson, Reese Anderson, Finnegan Andrisen, Parker Angel, Delia Bahmiller, Zachary Barthel, Aspen Batke, Claire Bauer, Megan Baumgartner, Drew Beasley, McKenna Becker, Reed Berg, Ashlyn Binstock, Dylan Boehm, Rachael Bosch, McKenna Brendel, Evangeline Brenneise, Gavin Brice, Kylie Bubach, Cole Carter, Brandon Connell, KayLynn Cordon, Macy Crane, Jamesetta Davies, Kaige Deschene, Kaden Dirk, Braxton Dollinger, Gnato Douhore, Jessica Du Frame, Elizabeth Ellefson, Jordan Entzel, Ayden Ereth, Emily Erhardt, Jared Erhart, Abigail Erickson, Claire Ernst, Parker Falcon, Katelyn Farrell, Abigail Ferguson, Andon Fitzgerald, Elias Flanagan, Dax Frank, Maximillian Gabriel, Kittana Geiger, Redik Glaser, Landon Goetz, Colby Grandbois, Gavin Guinn, Delayne Gullicks, Evan Haag, Breanna Hasenyager, Lakyn Heaton, Tyler Heid, Dyllan Heidt, Anna Heil, Keera Hellman, Tucker Heth, Jyrsei Hill, Alaina Hinkelman, Payton Hogue, Ayden Hohbein, Graden Honeyman, Liam Horner, Taylor Howell, Maxwell Huson, Jocelyn Indvik, William Jensen, Tor Johnson, Shylah Jones, Jaxen Joshua, Rowdy Kautzman, Alastair Kinworthy, Andrew Kjonaas, Keira Knight, Kamden Kooiman, Noah Krueger, Zachariah Kuil, Gavin Kutzer, Trenton Lacher, Connor Lang, Courtney Lecount, Grace Lelm, Madelyn Lemke, Phoenix Lindseth, Jed Lozensky, Nathan Luithle, Noah Mayer, Keiran McGannon, Adam Miller, Addison E Miller, Braxton Miller, Cooper Miller, Ethan Miller, Gavin Mitzel, Emanuel Mosby, Jeremiah Mulubah, Kaden Mund, Kersten Odegaard, Gabriella Olson, Lilly Parrick, Olivia Parsons, Kodee Peterson, Caezar Petrus, Ysabel Portillo, Andrew Raak, Emma Reich, Aidan Repnow, Ryan Riordan, Mia Roehrich, Hannah Routledge, Zidan Sahara, Brooklyn Sailer, Seth Sauer, Alexa Scherr, Jillian Schick, Jacob Schirado, Noah Schumacher, August Schwab, Alexis Seibel, Genevieve Zhane Serafin, Sydney Shippen, Clayton Sicble-Fox, Avary Sick, Camden Silha, Liam Sondeland, Nathaniel Sowers, Devan Stafslien, Thalia Starck Logsdon, Braxton Steele, Brady Steier, Avah Stein, Kennedy Stiefel, Masyn Strom, Fanny Svensson, Mya Thomas, Deegan Trotter, Trace Tysver, Alexa Vetter, Cooper Weidner, Whitney Welk, Parker Wilson, Danica Wohl, Poe Wolf, Asher Worrel, Aerith Wrightnour, Inyan Young, Tobin Zabel, Ila Zabka, Alexa Zacher, Ryker Zietz, Kaden Zimmerman, Carter Zins
Grade 9
Samantha Allard, Jayden Anderson, Marcos Archuleta, Logan Arntz, Alexander Aukland, Caleb Axt, Aaliyah Baring, Annabel Bearking, Caleb Bender, Trevor Bengtson, Aiden Berg, Ian Berg, Kacia Berg, Jacob Black Cloud, Ashlyn Brendel, Hunter Carlson, Nicholas Celley, Eli Chaffee, Leah Cumpian, Brianna Dykema, Brenna Emineth, Connor Englund, Marlee Falcon, Nathan Farley, Jenelle Fears, Anthony Feist, Amelia Fischer, Amyah Fleckenstein, Drayton Frame, Abby Fuglesten-Daniels, Taryn Gannarelli, D'anna Gibson, Caroline Gill, Sebastian Gisinger, Carter Glovich, Sydney Goetz, Logan Goetzfried, Noah Griggs, Jemimah Guenther, Izabel Hagen, Lillian Hanson, Tayvian Hawk, Colten Heidrich, Austin Heidt, Kenadi Heidt, Sadie Hollar, Cruz Holte, Kyle Horneman, Kane Horst, Taylor Hutchinson, Jacob Isamov, Ashlyn Iverson, Kaylee Jahner, Maria Janes, Joran Johnson, Jackson Jordan, Bridger Kading, Peyton Kalanek, Isabella Keech, Noah Keller, Alicia Kenfack Anague, Tessa Kinworthy, Tristan Kinworthy, Colin Klein, Garrett Kleven, Solomon Klonowski, Mosena Kollie, Aiden Kramlich, Robert Kroh, Samuel Kromah, Alina Kulybchuk, Nazar Kulybchuk, Finley Kunz, Zada Kunz, Addyson Leno, Richard Lopez, Aiden Madsen, Aliya Marchus, Easton Mastel, Thiyata Mentz, Blaze Miller, Kayleigh Montplaisir, Kaleb Morast, Andrew Mount, Addison Muth, Samuel Nasset, Anh Nguyen, Vannyka Nguyen, Jocelyn Nielsen, Xavier Noehre, Morgan Noonan, Chelsea Olheiser, Hailey Olheiser, Madison Olson, Leah Pennington, Elijah Perdue, Kendal Peterson, Addison Pfleger, Dayton Phelps-Herman, Yelisey Popko, Durwin Power, Alisson Rosas Hernandez, Max Ruud, Ayden Rykowsky, Caleb Scherr, Britton Schlafmann, Aiden Schmidt, Ryan Schmidt, Eva Schmitz, Clark Schumacher, Paige Schumacher, Tiana See Walker, Broden Seifert, Rosser Mae Serafin, Brody Shepherd, Kaisha Skavlem, Merece Slater, Luke Smith, Davis Sondeland, Braxton Spooner, Sierra Stark, Jasten Stevahn, Connor Svihovec, Justin Thomas, Hudson Tooke, Bryson Twete, Avery Tysver, Kyler Uskevicz, Huxley Van Winkle, Carter VandeVenter, Jalyn Walcker, Lance Wald, Zander Wald, Adrian Wangen, Clare Warford, Conner Welch, Myah Westgard, Abby Westlake, Sadie Wilkinson, Evan Wingenbach, Cayden Woinarowicz, Whyett Wold, James Wolf, Joshua Wuitschick, Breckyn Zietz, Chase Zietz, Megan Zins